آمریکا معافیت یک شرکت چینی از تحریم های ضد ایرانی را تمدید کرد

به گزارش عکس پارسی، . تارنمای وزارت خرانه داری ایالات متحده اعلان کرد پنج فرد و شش نهاد چینی شامل دو شرکت وابسته به شرکت کشتیرانی کاسکو را به علت ارتباط بازرگانی با ایران، تحریم کرده است.

آمریکا معافیت یک شرکت چینی از تحریم های ضد ایرانی را تمدید کرد

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

دولت آمریکا معافیت یکی از شعب شرکت چینی نفتکش کاسکو از تحریم های ضد ایرانی را تمدید کرد.

به گزارش امروز رویترز بر اساس این معافیت وزارت خزانه داری، واحد دالیان شرکت کاسکو تا 4 فوریه (15 بهمن) می تواند به فعالیت ها و تراکنش های مربوط به تعمیرات و نگهداری یا کاهش مراودات مالی از جمله تخلیه نفت خام غیر ایرانی ادامه دهد.

وزارت خرانه داری آمریکا به تازگی یک شرکت باربری و یک شرکت نفتی چین را تحت تحریم های تازه قرار داده است. تارنمای وزارت خرانه داری ایالات متحده اعلان کرد پنج فرد و شش نهاد چینی شامل دو شرکت وابسته به شرکت کشتیرانی کاسکو را به علت ارتباط بازرگانی با ایران، تحریم کرده است.

بر اساس یادداشت منتشر شده در تارنمای وزارت خزانه داری ایالات متحده، تحریم هاعلیه شرکت حمل و نقل دریای کاسکو و شرکت کشتی های نفتکش سیمن و شرکت مدیریت کشتیرانی، شامل شرکت مادر (کاسکو) نمی گردد.

این تحریم ها همچنین بر شرکت نفتی کنکورد چین، شرکت کشتیرانی کانلون، هلدینگ کانلون و شرکت پگاسوس 88 با مسئولیت محدود اعمال می گردد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 دی 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 554

به "آمریکا معافیت یک شرکت چینی از تحریم های ضد ایرانی را تمدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا معافیت یک شرکت چینی از تحریم های ضد ایرانی را تمدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید