اعلام حضور یک متقاضی جدی برای مالکیت استقلال

به گزارش عکس پارسی، یکبار دیگر خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به جریان افتاده و گفته می گردد اینبار عزم دولت هم برای اجرایی شدن این اتفاق جزم است.

اعلام حضور یک متقاضی جدی برای مالکیت استقلال

در همین راستا اتاق تعاون کشور نیز به منظور عملی کردن خصوصی سازی وارد عمل شده و در نظر دارد تا با تشکیل تشکل های تعاونی، این دو باشگاه را به تعاونی هایی که در آن نهاد تشکیل می گردد واگذار نماید.

در همین خصوص جمعی از پیشکسوتان باشگاه استقلال دور هم جمع شدند تا با تشکیل مجمع پیشکسوتان این باشگاه، تعاونی این باشگاه را تشکیل داده تا در بحث واگذاری آبیها به تعاونی ها وارد عمل شوند.

سید محمد کاظم اولیایی در این رابطه به عکس پارسی گفت: به همراه چند پیشکسوت استقلال دور هم جمع شدیم تا نخستین گام را برای تشکیل مجمع پیشکسوتان باشگاه استقلال شکل دهیم.

وی افزود: حسن روشن، بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی اولین پیشکسوتانی بودند که در این زمینه پیش قدم شدند تا هسته مرکزی این تشکل شکل بگیرد.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال بیان داشت: واگذاری این دو باشگاه به تعاونی ها منطقی ترین و عملی ترین راه برای خصوصی سازی دو باشگاه است و بهترین گزینه ها برای تشکیل این تعاونی ها نیز پیشکسوتان این باشگاه ها هستند.

اولیایی گفت: در همین رابطه جلساتی موازی با مسئولین اتاق تعاون و جمعی از پیشکسوتان استقلال داشتیم تا بعد از شکل گیری مجمع پیشکسوتان، تعاونی پیشکسوتان را هم تشکیل دهیم. بهترین نفراتی که می توانند در غالب یک تعاونی مالکیت و مدیریت این باشگاه را در اختیار بگیرند همین پیشکسوتان بعلاوه طرفداران قدیمی و شناسنامه دار باشگاه هستند.

وی در سرانجام بیان کرد: تعاونی که از پیشکسوتان و طرفداران شناسنامه دار همین باشگاه شکل گرفته باشد، جدی ترین متقاضی مالکیت آن محسوب می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 119

به "اعلام حضور یک متقاضی جدی برای مالکیت استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام حضور یک متقاضی جدی برای مالکیت استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید