بازگشت مدافع پرسپولیس به بلژیک!

به گزارش عکس پارسی، باشگاه پرسپولیس یا باید نادری را به صورت قطعی خریداری کند و پول رضایتنامه اش را بپردازد و یا بدون اینکه دخالتی در جذب او داشته باشد، قید این بازیکن را بزند زیرا بسیار بعید است در فصل آینده هم، باشگاه کورتریک رضایت بدهد که نادری به صورت قرضی در پرسپولیس بماند.

بازگشت مدافع پرسپولیس به بلژیک!

چند روز قبل اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه محمد نادری مدافع چپ پرسپولیس مورد توجه یک باشگاه بلژیکی قرار گرفته و در پایان فصل، کمپ سرخپوشان را به قصد حضور در باشگاه آنتورپ ترک می نماید.

به گزارش خبرورزشی، این باشگاه، همان تیمی است که علیرضا بیرانوند را در اختیار گرفته و حالا برای دومین صید از لیست پرسپولیس آماده است. مدیران باشگاه اما با عجله زیادی این موضوع را تکذیب کردند و گفتند اصلا چنین موضوعی صحت ندارد. آنها اعتقاد داشتند هیچ پیشنهادی برای جذب نادری به دست شان نرسیده و همین امر، مهم ترین دلیل بر آن است که اخبار در خصوص حضور نادری در بلژیک را تکذیب نمایند.

در سمت دیگر ماجرا، اتفاقات دیگری در جریان است. مدیران باشگاه احتمالا فراموش نموده اند که قرارداد نادری هیچ ربطی به پرسپولیس ندارد! در واقع این قرارداد به شکلی تنظیم شده که مدیران پرسپولیس نمی توانند بر آینده بازیکن یادشده تاثیری بگذارند زیرا نادری در ابتدای فصل به صورت قرضی و با قراردادی پیچیده از باشگاه کورتریک به پرسپولیس پیوست و از این رو، باشگاه کورتریک است که باید در خصوص آینده این بازیکن نظر بدهد.

البته قرارداد نادری با کورتریک در فصل آینده به صورت مشروط تنظیم شدهد اما هر اتفاقی که برای مدافع فعلی پرسپولیس رخ می دهد، باید با اطلاع باشگاه کورتریک باشد. از این رو، اخبار مربوط به احتمال بازگشت نادری منتشر می شود، کاملا درست است.

یکی از ایجنت های فعال در فوتبال ایران که بازیکنان زیادی را به اروپا و کشورهای همسایه ترانسفر نموده در این مورد گفت: مورد نادری، یک مورد خاص است. او دو مرتبه با قرارداد قرضی به پرسپولیس پیوست اما در هر دوره، باشگاه پرسپولیس حق دخالت در قراردادهای بعدی این بازیکن را نداشت. آنها پول دادند و به عنوان یار قرضی از نادری استفاده کردند ولی حق بهره برداری بیشتر از او را ندارند. این باشگاه کورتریک است که می گوید نادری در فصل آینده کجا بازی کند مگر آنکه دو باشگاه بر سر جذب قطعی او وارد مذاکره شوند.

البته قبل از اینکه چنین اتفاقی رخ بدهد، خبرهایی در بلژیک می شنویم که گویا نادری با باشگاه آنتورپ توافق نموده و فصل آینده با اجازه باشگاه کورتریک به بلژِیک برمی شود و برای تیم جدیدش بازی می نماید. باشگاه پرسپولیس یا باید نادری را به صورت قطعی خریداری کند و پول رضایتنامه اش را بپردازد و یا بدون اینکه دخالتی در جذب او داشته باشد، قید این بازیکن را بزند زیرا بسیار بعید است در فصل آینده هم، باشگاه کورتریک رضایت بدهد که نادری به صورت قرضی در پرسپولیس بماند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 824

به "بازگشت مدافع پرسپولیس به بلژیک!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت مدافع پرسپولیس به بلژیک!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید