بولتون ممکن است آتش بیار جدید معرکه استیضاح ترامپ گردد

به گزارش عکس پارسی، رسانه های آمریکایی به تحرکاتی از سوی مشاور امنیت ملی سابق آمریکا اشاره نموده و شائبه هایی را درباره احتمال حضور او در کنگره برای ادای شهادت علیه ترامپ مطرح نموده اند.

بولتون ممکن است آتش بیار جدید معرکه استیضاح ترامپ گردد

به گزارش گروه بین الملل عکس پارسی، یک رسانه آمریکایی امروز آدینه گزارش داده وکلای جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق آمریکا که توسط دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از این سمت اخراج شد ظاهراً با بعضی از مقام های دخیل در پروژه استیضاح ترامپ در تماس هستند.

یک فرد آگاه به ان بی سی نیوز گفت وکلای بولتون با مقام هایی در کمیته های مجلس نمایندگان آمریکا که در حال پیشبرد تحقیقات استیضاح ترامپ هستند در تماس بوده اند. پایگاه ووکس نیوز گفته محتمل است بولتون قصد داشته باشد در تحقیقات استیضاح، علیه ترامپ شهادت بدهد.

در صورتی که بولتون علیه ترامپ شهادت بدهد، سخنان او می تواند مستندات مهمی درباره سیاست های ترامپ در قبال اوکراین در اختیار افراد دخیل در پیشبرد تحقیقات استیضاح ترامپ قرار دهد.

ووکس نیوز نوشته این خبر بسیار بدی برای ترامپ است. او و بولتون روابط بسیار پرتنشی در دولت داشتند که بعد از خروج بولتون از دولت، علنی شد. ترامپ گفت بولتون را اخراج نموده، اما بولتون اصرار داشت که استعفا نموده است. این به معنی آن است که بعید است بولتون بخواهد از رئیس جمهور حمایت کند و بر عکس، ممکن است آنچه در دولت ترامپ دیده را با آب و تاب هر چه تمام تر تعریف کند.

بولتون، قطعاً اطلاعاتی طوفانی برای ارائه علیه ترامپ خواهد داشت. بولتون یکی از طرف های مکالمه ای جنجالی بین دونالد ترامپ و ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در روز 25 جولای بوده.

همین تماس تلفنی است که در حال حاضر به یکی از دلایل اصلی برای شروع تحقیقات استیضاح از ترامپ تبدیل شده است. مطابق مستندات افشاشده، ترامپ در این مکالمه از رئیس جمهور اوکراین خواسته تحقیقات فساد از کسب و کار جو بایدن، از نامزدهای حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا را شروع کند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 512

به "بولتون ممکن است آتش بیار جدید معرکه استیضاح ترامپ گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بولتون ممکن است آتش بیار جدید معرکه استیضاح ترامپ گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید