جلسات فشرده هیات مدیره پرسپولیس برای رهایی از معضل بزرگ سرخ ها

به گزارش عکس پارسی، باشگاه پرسپولیس در روزهای تعطیلی رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با اتفاقات مختلفی در سطح مدیریتی روبرو شد.

جلسات فشرده هیات مدیره پرسپولیس برای رهایی از معضل بزرگ سرخ ها

محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل سرخ ها در روزهای ابتدایی اسفندماه تصمیم به ترک صندلی خود گرفت تا امور جاری این باشگاه بر عهده مهدی رسول پناه رئیس هیأت مدیره قرار بگیرد.

همچنین مهدی محمدنبی نیز در روزهای ابتدایی فروردین ماه سال 1399 به فدراسیون فوتبال رفت تا بر صندلی دبیرکلی تکیه بزند. از این رو از هیأت مدیره پرسپولیس استعفا کرد تا رسول پناه در کنار دو عضو باقیمانده هیأت مدیره به امور رسیدگی کند.

مهرداد هاشمی و علی رغبتی که تنها بازمانده های هیأت مدیره پرسپولیس در کنار رسول پناه هستند جلسات فشرده ای را برای تأمین منابع مالی باشگاه برگزار می کنند تا بتوانند نهایت استفاده را از روزهای تعطیلی فوتبال کشور برده و مسائل را حل و فصل کنند.

هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در 15 روز گذشته، پنج جلسه داشته است که آخرین نشست آنها روز دوشنبه به مدت یک ساعت و نیم در ساختمان این باشگاه برگزار شد. قرار است سه عضو هیأت مدیره تا پایان هفته جاری، یک جلسه دیگر نیز درباره بررسی برخی قراردادهای مالی برگزار کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 899

به "جلسات فشرده هیات مدیره پرسپولیس برای رهایی از معضل بزرگ سرخ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسات فشرده هیات مدیره پرسپولیس برای رهایی از معضل بزرگ سرخ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید