جمع آوری هزاران تن نخاله ساختمانی از مناطق حاشیه ای شهر خرم آباد

به گزارش عکس پارسی، خبرنگاران/لرستان شهردار خرم آباد از جمع آوری هزاران تن نخاله ساختمانی از مناطق حاشیه ای این شهر اطلاع داد.

جمع آوری هزاران تن نخاله ساختمانی از مناطق حاشیه ای شهر خرم آباد

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

محمد شریفی مقدم امروز 21 شهریور ماه در بازدید از طرح پاکسازی و جمع آوری نخاله های و پسماند ساختمانی اظهار کرد: بخش عظیمی از پسماندهای ناشی از ساخت و ساز سطح شهر و تخلیه غیر قانونی پسماند از سوی سایر رانندگان متخلف در محدوده حاشیه ای شهر انباشته شده که با توجه به وجود معضلات زیست محیطی و دیداری و درخواست مکرر شهروندان، هزاران تن پسماند ساختمانی از محله های فلک الدین، جهادگران و اسدآبادی جمع آوری شد.

وی با بیان اینکه مشارکت شهروندان در این خصوص تأثیر زیادی در کاهش هزینه های پاکسازی و جمع آوری این نخاله ها خواهد داشت، اضافه کرد: به دلیل گستردگی و اهمیت این موضوع عوامل خدمات شهری، به صورت فعال و دوره ای نسبت به جمع آوری نخاله های ساختمانی در سطح شهر اقدام می نمایند ولی شهروندان نیز در صورت مشاهده هرگونه تخلیه نخاله و پسماندهای شهری در مناطق مسکونی مراتب را اطلاع رسانی نمایند تا در اولین فرصت نسبت به جمع آوری این نخاله ها اقدام کنیم.

شریفی مقدم گفت: با تمام توان مشغول خدمتگزاری به همشهریان هستیم و برای ارائه خدمات به مردم عزیز شهر خرم آباد از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

شهردار خرم آباد بیان نمود: از شهروندان می خواهیم به خادمین خود اعتماد نمایند و مدیریت شهری را در این زمینه کمک نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1121

به "جمع آوری هزاران تن نخاله ساختمانی از مناطق حاشیه ای شهر خرم آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمع آوری هزاران تن نخاله ساختمانی از مناطق حاشیه ای شهر خرم آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید