خبرنگاران حلالی: پرسپولیس نباید تاوان ترس دیگر تیم ها را بدهد

به گزارش عکس پارسی، تهران- خبرنگاران- پیشکسوت تیم ملی و باشگاه پرسپولیس در واکنش به برخی اظهارنظرها درباره تعطیلی لیگ بدون معرفی قهرمان گفت: پرسپولیس نباید تاوان ترس دیگر تیم ها از شیوع کرونا را بدهد.

خبرنگاران حلالی: پرسپولیس نباید تاوان ترس دیگر تیم ها را بدهد

اسماعیل حلالی در گفت وگو با عکس پارسی در خصوص شرایط نامعین این فصل لیگ برتر فوتبال کشور گفت: به نظر من باید این چند هفته خاتمهی را برگزار کنند چون همه تیم ها زحمت کشیده اند. الان شرایط طوری است که نمی توانیم بگوییم مثلا تا یک ماه دیگر کرونا از بین می رود، پس باید به این شرایط عادت کرد.

وی ادامه داد: اگر لیگ برگزار شود، حق به حق دار می رسد. ضمن اینکه با قوانین جدیدی که وضع شده، دست مربیان هم برای استفاده از بازیکنان بیشتر باز شده است. ما باید این فصل را برگزار کنیم و فصل بعد را هم فشرده برگزار کنیم تا شرایط جبران شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به هجمه هایی که علیه این تیم در خصوص قهرمانی های گذشته وجود دارد نیز گفت: پرسپولیس جام ندیده نیست و اتفاقا خیلی از جام های این تیم را هم به ما ندادند. ما مثل تیم های دیگر نیستیم که ویترین جام های مان خالی باشد. استقلال در سوپرجام ترسید و مقابل پرسپولیس بازی نکرد حالا توقع دارند که جام را هم به آنها بدهند.

حلالی اضافه کرد: مگر پرسپولیس از ترسش به ترکیه فرار کرد تا در سوپرجام بازی نکند؟ شما چطور توقع دارید با این شرایط جام را هم به شما بدهند؟ بعد هم که در دادگاه CAS هم ثابت شده با پرسپولیس است. از آن طرف سپاهان هم مقابل پرسپولیس بازی نکرد، وقتی به زمین نیامدند، بازی باید 3 بر صفر شود. پرسپولیس که نباید تاوان ترس دیگر تیم ها را بدهد، تیمی که با 10 امتیاز اختلاف صدر جدول است و از کسی نمی ترسد.

وی گفت: شما ببینید در نیم فصل اول پرسپولیس چقدر مشکل داشت و چند بازی را باخت اما بقیه تیم ها آنقدر ضعیف هستند که حتی در این شرایط هم از پرسپولیس 10 امتیاز عقب هستند. تیمی که مدعی قهرمانی است که نباید این طور باشد. لاقل یکی از این تیم ها باید یقه پرسپولیس را می گرفت. اینها چطور مدعی قهرمانی هستند که نمی توانند به این پرسپولیس هم برسند.

پیشکسوت پرسپولیس در خاتمه گفت: شاید باید قانون جدیدی وضع کنیم مثلا یک فصل تیم ها با هم بازی کنند و بعد با قرعه کشی قهرمان را معین کنیم، شاید این طور بعضی از تیم ها آرام بگیرند.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 981

به "خبرنگاران حلالی: پرسپولیس نباید تاوان ترس دیگر تیم ها را بدهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حلالی: پرسپولیس نباید تاوان ترس دیگر تیم ها را بدهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید