خبرنگاران مسابقه خانوادگی من محمد را دوست دارم برترین های خود را شناخت

به گزارش عکس پارسی، سنندج - خبرنگاران - برترین های مسابقه خانوادگیمن محمد را دوست دارمکه به همت تبلیغات اسلامی کردستان و با موضوع ماه ربیع الاول و هفته وحدت برگزار شد، روز شنبه معرفی شدند.

خبرنگاران مسابقه خانوادگی من محمد را دوست دارم برترین های خود را شناخت

به گزارش خبرنگاران، این مسابقه در پنج رشته عکاسی، نقاشی، روزنامه دیواری، دف نوازی، کاردستی و هنری و دلنوشته و جملات زیبا برگزار گشت.

در این مسابقه در هر رشته پنج نفر برگزیده شدند که براساس رای هیات داوران در بخش عکس ستایش احمدی، مرسانا کریم پور و چاوان کرمی و غفور معزی از سنندج برگزیده شدند و هیات داوران در این بخش کسی را شایسته رتبه پنجم ندانست.

در بخش دف نوازی سیامک امین پور از دیواندره، میدیا ناصری از سقز، صلاح هیبت رئوفی از دیواندره، کاوان بهمنی از سنندج و سید امیر محمدحیدری پیروز به کسب جوایز این بخش شدند و در رشته روزنامه دیواری نیز فاطمه احمدیان از قروه، آیدا احمدپور از سقز، مارتیا احمدی از سنندج، سنا مرادی از سنندج و آیسان عبدالله زاده از سقز حائز رتبه شدند.

هدیه صمدی از سقز، یاسمن احمدپناه از سقز، محمدطاها مرادی از دیواندره، زینب عربیان از قروه و نسیم رحیمی از سنندج برگزیدگان بخش کاردستی و اثر هنری شدند و درحوزه نقاشی نیز پریسا توحیدی، آزاد کریم پور و فاطمه اکبری از سنندج، احسان صنعتی صفاخانه از سقز و مژده رحمانی از سقز برگزیده شدند و در بخش دلنوشته نیز رضا عبدی از روستای قزلجه کند، زینب ورمقانی از قروه، دنیا طهماسبی از سروآباد لیلا مصطفوی از مریوان و درخش علیرمایی از سنندج از سوی هیات داوران بعنوان شایسته تقدیر شناخته شدند و داوران در این بخش کسی را حائز رتبه نشناختند.

در مجموع یک هزار و 170 اثر از شهر و روستاهای استان کردستان به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که بیانگر استقبال خانواده های کردستانی از این اثر بود.

آرمان نصراللهی، شیلان آویهنگی، جمیله معظمی، مسعود مرادی و شادی رهنما داوران این بخش از جشنواره بودند.

منبع: ایرنا
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1310

به "خبرنگاران مسابقه خانوادگی من محمد را دوست دارم برترین های خود را شناخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مسابقه خانوادگی من محمد را دوست دارم برترین های خود را شناخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید