داروی کرونا در داروخانه های منتخب توزیع می گردد

به گزارش عکس پارسی، مسئول امور توزیع سازمان غذا و دارو گفت: داروی بیماران کرونایی که با تشخیص پزشک احتیاج به قرنطینه خانگی دارند، در داروخانه های منتخب توزیع خواهد شد.

داروی کرونا در داروخانه های منتخب توزیع می گردد

جهت دریافت خدمات طراحی و ساخت ویلا در شمال با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگار ، علی رزازان مسئول امور توزیع سازمان غذا و دارو از عرضه داروی بیماران کرونایی که با تشخیص پزشک احتیاج به قرنطینه خانگی دارند، در داروخانه های منتخب اطلاع داد.

علی رزازان در مورد تأمین داروی بیماران مبتلا به کوید 19 گفت: داروی بیماران مبتلا به کرونا تا پیش از این تنها در بیمارستان ها توزیع می شد، اما با تمهیدات اندیشیده شده در سازمان غذا و دارو درمورد مبتلایانی که با تشخیص پزشک معالج احتیاج به قرنطینه خانگی دارند، مقرر شد داروی این دسته از بیماران به وسیله داروخانه های منتخب عرضه گردد.

او اضافه کرد: از امروز داروی بیماران مبتلا به کرونا علاوه بر بیمارستان ها در داروخانه های سرپایی بیمارستان ها در اختیار بیمارانی که اطلاعات آن ها در سامانه سیب وزارت بهداشت ثبت شده و نسخه پزشک متخصص دارند، ارائه می گردد. در تهران داروخانه های 13 آبان و شهید کاظمی نیز این داروها را عرضه خواهند کرد.

مسئول امور توزیع سازمان غذا و دارو درمورد نحوه عرضه داروی بیمارن کرونایی در استان ها نیز گفت: در شهرهای بزرگ دو داروخانه برای عرضه این داروها تعیین شده است و در شهرستان ها نیز مراکز خدمات جامع سلامت داروهای بیماران مبتلا به کرونا را عرضه می نمایند.

وی با تاکید بر اینکه داروهای اشاره شده مخصوص مصرف بیماران مبتلا به کروناست، اعلام کرد: این دارو به هیچ وجه جنبه پیشگیرانه ندارد و تنها با ارائه نسخه پزشک متخصص و ثبت اطلاعات بیمار در سامانه ارائه می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 760

به "داروی کرونا در داروخانه های منتخب توزیع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داروی کرونا در داروخانه های منتخب توزیع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید