راه آهن تبریز- میانه اولویت دارترین پروژه عمرانی استان است

به گزارش عکس پارسی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، پروژه راه آهن تبریز- میانه را مهم ترین و اولویت دارترین پروژه عمرانی استان دانست و بر تسریع در عملیات اجرایی این پروژه و اتمام آن در بازه زمانی معین شده تاکید نمود.

راه آهن تبریز- میانه اولویت دارترین پروژه عمرانی استان است

به گزارش عکس پارسی، منطقه آذربایجان شرقی، جواد رحمتی در جلسه شورای فنی استان، با اشاره به آخرین روند اقدامات صورت گرفته در ایستگاه راه آهن بستان آباد، از اشتباهات فنی پیمانکار در اجرای این ایستگاه انتقاد کرد و گفت: متاسفانه قصور و بی توجهی در اجرای این بخش از پروژه موجب تأخیر در اتمام آن و نارضایتی مردم شده است.

وی، شورای فنی استان را تنها مرجع آنالیز مسائل فنی پروژه های عمرانی در استان دانست و اظهار کرد: با طرح مسائل فنی در این جلسه و آنالیز نقاط ضعف و قوت پروژه ها باید از تکرار اشتباهات آینده خودداری کنیم.

وی با بیان اینکه متاسفانه در بسیاری از موارد، رابطه کارفرمایان و مشاوران، تحت تاثیر بعضی مسائل دیگر قرار می گیرد، اضافه کرد: مشاوران و کارفرمایان باید با توجه به مسائل فنی و تخصصی، اجرای پروژه ها را دنبال و از سپردن امور فنی و اجرایی به افراد غیرمتخصص خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 393

به "راه آهن تبریز- میانه اولویت دارترین پروژه عمرانی استان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه آهن تبریز- میانه اولویت دارترین پروژه عمرانی استان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید