رد پرداخت دستمزد استراماچونی توسط یک شرکت پتروشیمی، ابهام تامین رقم کلان دستمزد مربی استقلال توسط فدراسیون فوتبال

به گزارش عکس پارسی، یک مقام مسئول در صنعت پتروشیمی، پرداخت حقوق استراماچونی سرمربی تیم استقلال توسط یک شرکت پتروشیمی را تکذیب کرد.

رد پرداخت دستمزد استراماچونی توسط یک شرکت پتروشیمی، ابهام تامین رقم کلان دستمزد مربی استقلال توسط فدراسیون فوتبال

از وبلاگ پنجره دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه مالی عکس پارسی، چندروزیست که پس از بازگشت پر حاشیه استراماچونی سرمربی تیم استقلال و دریافت مبلغ کلان 30 میلیارد تومان به عنوان دستمزد، برآورد های زیادی از منبع تامین این دستمزد به چشم می خورد و از همه پررنگ تر تامین این دستمزد از یک شرکت پتروشیمی بزرگ کشور بوده است.

اما به محض انتشار این اخبار مقامات مختلف در شرکت های پتروشیمی با محافظه کاری ها و همچنین حفظ جوانب این مطالب را تکذیب می نمایند.

به طوری که یک مقام مسئول در صنعت پتروشیمی با تکذیب خبر یکی از رسانه های محلی مبنی بر تامین حقوق استراماچونی توسط یک پتروشیمی گفت: هیچکدام از شرکت های پتروشیمی بندر ماهشهر هیچ هزینه ای از خود بابت دستمزد سرمربی تیم ملی پرداخت نکرده اند.

او گفت: عصر روز گذشته خبری در یکی از رسانه های محلی مبنی بر واریز مبلغ 30 میلیارد تومان توسط یکی از شرکت های پتروشیمی بندر ماهشهر به حساب مارک ویلموتس منتشر شد. انتشار اینگونه اخبار توسط این رسانه بدسابقه نتیجه ای جز گرا دادن به دشمن و تشدید تحریم ها و بستن مسیرهای ارزی کشور نخواهد داشت.

او تاکید نمود: این رسانه با ادعای دلسوزی، عملاً آب به آسیاب دشمن ریخته و نظام مالی کشور را دچار اخلال می نماید بنابراین لزوم ورود نهادهای امنیتی و مدعی العموم به این مسأله به شدت احساس می گردد.

البته به دلیل اهمیت مبلغ دستمزد استراماچونی و ابهام موجود تامین آن خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه مالی عکس پارسی علاوه بر پیگیری از چندین بانک کشور و بانک مرکزی و رد این موضوع، همچنان در کوشش برای شفاف شدن پرداخت این مبلغ توسط فدراسیون فوتبال آن هم به دست تاج رئیس فدراسیون فوتبال که خود در مسائل مالی دستی بر آتش دارد نیز هست.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 624

به "رد پرداخت دستمزد استراماچونی توسط یک شرکت پتروشیمی، ابهام تامین رقم کلان دستمزد مربی استقلال توسط فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رد پرداخت دستمزد استراماچونی توسط یک شرکت پتروشیمی، ابهام تامین رقم کلان دستمزد مربی استقلال توسط فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید