رضا شاهرودی: گفتند کی روش گفته زمین کمپ و پِک فقط باید در اختیار تیم بزرگسالان باشد، سرمربی تیم ملی چه مسئله ای با ما دارد؟!

به گزارش عکس پارسی، رضا شاهرودی مربی تیم فوتبال امید از کارلوس کی روش به خاطر اجازه ندادن به این تیم برای تمرین در کمپ تیم های ملی انتقاد کرد.

رضا شاهرودی: گفتند کی روش گفته زمین کمپ و پِک فقط باید در اختیار تیم بزرگسالان باشد، سرمربی تیم ملی چه مسئله ای با ما دارد؟!

رضا شاهرودی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی عکس پارسی در مورد مسائل سخت افزاری تیم امید گفت: متاسفانه تیم امید هر روز با مشکل زمین تمرین روبرو است. هر روز باید منتظر باشیم تا به ما اعلام نمایند در کدام زمین تمرین تیم را برگزار کنیم. برای تمرین عصر امروز (شنبه) به ما اعلام نموده اند با زمین پیکان شهر هماهنگ شده است اما به شرطی که باران نبارد. این مسائل زیبنده فوتبال ایران نیست و نباید تیم امید برای برگزاری تمرین خود با مشکل روبرو باشد.

وی یادآور شد: وقتی کمپی با آن بزرگی برای تیم های ملی ساخته شده چرا نباید تیم امید در کمپ تمرین کند؟ به ما گفته اند کارلوس کی روش این اجازه را نمی دهد. نمی دانم کی روش که ادعا می نماید مربی حرفه ای است چرا این رفتارها را می نماید. او چه مسئله ای با تیم امید دارد که اجازه نمی دهد در زمین کمپ تمرین کنیم؟ بدتر از آن به دروغ می گویند که تیم امید خودش نخواسته از امکانات ساختمان پِک استفاده کند در حالی که ما اصلا رنگ این ساختمان را هم ندیده و مثل همه مردم از تلویزیون امکانات چنین ساختمانی را مشاهده نموده ایم.

شاهرودی با بیان اینکه برای استفاده از امکانات ساختمان پک و کمپ تیم های ملی به فدراسیون فوتبال نامه زده بودیم، اعلام نمود: وقتی امکانات باشد قطعا ما هم استقبال می کنیم اما وقتی در جواب نامه ما اعلام می نمایند کارلوس کی روش گفته ساختمان پِک و کمپ تیم های ملی فقط باید در اختیار تیم ملی بزرگسالان باشد دیگر چه کاری از دست ما ساخته است؟ کرانچار سرمربی تیم امید چند بار نسبت به شرایط موجود ابراز نارضایتی نموده اما پرداختن به این مسائل در حیطه کاری او نیست و کوشش حمید استیلی مدیر تیم هم بی فایده بوده است.

مربی تیم امید در انتها گفت: از فدراسیون می خواهیم امکانات ساده را در اختیار تیم امید قرار دهد تا حداقل دغدغه زمین تمرین نداشته باشیم. نباید تصمیم گیرنده در همه موارد کی روش باشد. من و حمید استیلی سالها عضو تیم ملی بوده ایم و هیچ وقت چنین رفتاری را از مربیان تیم ملی ندیده ایم. اگر قرار است تیم امید راهی المپیک 2020 توکیو گردد باید مورد حمایت قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 68

به "رضا شاهرودی: گفتند کی روش گفته زمین کمپ و پِک فقط باید در اختیار تیم بزرگسالان باشد، سرمربی تیم ملی چه مسئله ای با ما دارد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا شاهرودی: گفتند کی روش گفته زمین کمپ و پِک فقط باید در اختیار تیم بزرگسالان باشد، سرمربی تیم ملی چه مسئله ای با ما دارد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید