زرینچه: اگر همه روی نیمکت آرامش من را داشتند وضع استقلال بهتر از این بود، استراماچونی با کسی شوخی ندارد

به گزارش عکس پارسی، کاش همه روی نیمکت آرامش مرا داشتند. شاید اگر آرامش مرا بقیه هم داشتند استقلال الان با امتیازات بیشتری در بازی جدول قرار داشت. البته این را هم بگویم که استراماچونی نه با من تعارف دارد و نه شوخی و اگر ببیند که کسی کارش را انجام نمی دهد به رویش می آورد.

زرینچه: اگر همه روی نیمکت آرامش من را داشتند وضع استقلال بهتر از این بود، استراماچونی با کسی شوخی ندارد

سرپرست استقلال معتقد است باید در دیدار فردا مقابل گل ریحان مراقب باشند تا اسیرشگفتی نشوند.

به گزارش ایلنا،جواد زرینچه سرپرست استقلال در مورد نقدهای که از وی هنگام تعویض قائدی در بازی مقابل ذوب آهن افتاد، واکنش نشان داد و مدعی شد که دیگر برای آب خوردن نباید از کسی اجازه گرفت. با وی در مورد شرایط تیم، بازی مقابل گل ریحان و نقدها اخیر به صحبت پرداختیم.

استقلال نتوانست در بازی مقابل ذوب آهن هم به موفقیت برسددر این باره صحبت کنید؟

واقعا باید بگویم تیم ما در بازی مقابل ذوب آهن بدشانس بود. هیچ واژه دیگری را نمی توان در مورد این بازی به کار برد. ما دو بار از حریف پیش افتادیم اما در پایان نتوانستیم برتریمان را حفظ کنیم.

خیلی ها معتقدند گل دوم ذوب آهن در آفساید بوده است؟

اکثر کارشناسان در این باره صحبت کردند و فکر نمی کنم که دیگر لزومی داشته باشد که من در این باره چیز خاصی بگویم. به هر حال اشتباهات داوری در این چند بازی تاثیرگذار بوده و این بار این اشتباهات هم دو امتیاز دیگر را از ما در بازی مقابل ذوب آهن گرفت.

یک صحنه از شما روی نیمکت استقلال نشان داده شد که هنگام تعویض قائدی مشغول آب خوردن بودید که نقدها زیادی را به همراه داشته است؟

در آن صحنه کارهای مربوط به تعویض را انجام داده بودم. همچنین وقتی می خواهید بازیکنی را تعویض کنید داور چهارم باید بعد از دریافت برگه بازیکن و تابلو را کنار خط ببرد و تعویض را انجام دهد. درثانی من باید برای آب خوردن هم روی نیمکت از کسی اجازه بگیرم؟!

اما انتقاد بیشتر به خاطر این بوده که شما زیادی آرامش داشتید؟

کاش همه روی نیمکت آرامش مرا داشتند. شاید اگر آرامش مرا بقیه هم داشتند استقلال الان با امتیازات بیشتری در بازی جدول قرار داشت. البته این را هم بگویم که استراماچونی نه با من تعارف دارد و نه شوخی و اگر ببیند که کسی کارش را انجام نمی دهد به رویش می آورد.

استقلال می تواند مقابل گل ریحان به برتری برسد؟

این اتفاق باید بیفتد زیرا ما دیگر چاره ای جز برد مقابل گل ریحان نداریم. اگر نتوانیم این تیم را شکست دهیم شرایطمان خیلی بد خواهد شد. امیدوارم اولین برد در جام حذفی را به دست بیاوریم تا کمی از این حالت خارج شویم. تیم ما فقط نیاز به یک برد دارد تا از شرایط فعلی خارج شویم. امیدوارم که در بازی مقابل گل ریحان این اتفاق بیفتد

پیش از شروع لیگ، یک بار این تیم را شکست داده اید؟

آن بازی محبت آمیز بود و شرایط خاص خودش را داشت اما این بازی رسمی است و آنها هم می خواهند مقابل ما پیروز شوند. باید از همه توانمان استفاده کنیم تا در جام حذفی که جام شگفتی هاست، شگفت زده نشویم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 11 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 419

به "زرینچه: اگر همه روی نیمکت آرامش من را داشتند وضع استقلال بهتر از این بود، استراماچونی با کسی شوخی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زرینچه: اگر همه روی نیمکت آرامش من را داشتند وضع استقلال بهتر از این بود، استراماچونی با کسی شوخی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید