سندرز: نیمی از خانوار های آمریکایی در جریان کرونا درآمد خود را از دست داده اند

به گزارش عکس پارسی، سناتور ایالت ورمونت آمریکا روز یکشنبه در پیامی در توئیتر با اشاره به فقیرتر شدن مردم آمریکا نوشت که نیمی از خانوار های آمریکایی در جریان همه گیری کرونا درآمد خود را از دست داده اند.

سندرز: نیمی از خانوار های آمریکایی در جریان کرونا درآمد خود را از دست داده اند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

سندرز: نیمی از خانوار های آمریکایی در جریان کرونا درآمد خود را از دست داده اند

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، برنی سندرز سناتور دموکرات ایالت ورمونت، روز یکشنبه در پیغام هایی در توئیتر به ثروتمندتر شدن ثروتمندان آمریکایی و فقیرتر شدن مردم عادی این کشور پرداخت.

وی در این پیغام توئیتری نوشت: ثروتمندان ثروتمندتر شده اند (اما) بیش از نیمی از خانوار های آمریکایی درآمد خود را در جریان همه گیری (کرونا) از دست داده اند این در حالی است که 491 میلیاردر، ثروت خود را 743 میلیارد دلار افزایش داده اند. این ناپسند است. ما به مالی احتیاج داریم که برای همه کار کند نه اقتصاد متقلبانه ای که برای ثروتمندان و قدرتمندان است.

اقتصاد آمریکا در دوران شیوع کرونا با بحران شدیدی روبرو شده و طبق گفته سندرز نرخ فراوری ناخالص داخلی این کشور در سه ماهه گذشته دست کم 33 درصد افت داشته است.

از سوی دیگر، طبق اطلاعات اداره آمار آمریکا که در روز چهارشنبه هفته گذشته منتشر شد، حدود 30 میلیون نفر از مردم این کشور در بحبوحه همه گیری ویروس کرونا به غذای کافی دسترسی نداشته اند.

خبرگزاری اسپوتنیک روز گذشته گزارش داد: در حالی که همه گیری کووید-19، میلیون ها نفر (در آمریکا) را از کار بیکار نموده است، بسیاری از آمریکایی ها در حال تجربه شرایط وخیمی هستند.

طبق این گزارش، وزارت کار آمریکا پنجشنبه هفته گذشته اطلاع داد که طی هفته گذشته 1.43 میلیون نفر جدید از بیکار شدن خود در این کشور اطلاع دادند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1101

به "سندرز: نیمی از خانوار های آمریکایی در جریان کرونا درآمد خود را از دست داده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سندرز: نیمی از خانوار های آمریکایی در جریان کرونا درآمد خود را از دست داده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید