سیاست یک بام و دو هوای کمیته فنی استقلال و شفر

به گزارش عکس پارسی، کمیته فنی باشگاه استقلال و وینفرد شفر بر سر حضور یک دستیار در کادر فنی به توافق نرسیده اند.

سیاست یک بام و دو هوای کمیته فنی استقلال و شفر

به گزارش خبرنگار ورزشی عکس پارسی، یکی از بحث های اصلی این روزهای باشگاه استقلال، حضور یک دستیار جدید در کادر فنی وینفرد شفر است. سانیاک مربی اهل چک استقلال به دلیل آنچه که بیماری مادرش مطرح کرد، از استقلال جدا شد و شفر بدون حضور او فصل جدید مسابقات را شروع کرد. با گذشت زمان و با توجه به نتایج ضعیف استقلال، بحث های زیادی در رابطه با حضور یک دستیار جدید در کادر فنی مطرح شده، کسی که بتواند به لحاظ فنی به سرمربی آلمانی استقلال یاری کند.

اگر چه نام هایی چون فرهاد مجیدی، مجتبی جباری، مجید صالح، مجید نامجومطلق و ... مطرح شد، اما شفر هیچ تصمیمی نگرفت و تا این لحظه نظری نداده است. کمیته فنی باشگاه استقلال اعتقاد دارد که شفر به لحاظ فنی باید تقویت گردد، اما سرمربی آلمانی آبی پوشان واکنشی نشان نمی دهد. نام های زیادی مطرح می شوند و کمیته فنی نیز با برخی افراد مختلف جداگانه صحبت نموده تا در صورت توافق با او، سراغ شفر رفته و با سرمربی آلمانی صحبت نمایند. تیم شفر احتیاج به بازیکن جدید دارد یا همدلی؟

تا این لحظه سیاست کمیته فنی باشگاه استقلال حضور یک دستیار در کادر فنی بوده، اما شفر موافقت ننموده است. علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال روز گذشته در گفت وگو با رادیو تهران گفته بود که اگر شفر بخواهد، کادر فنی را تقویت می نمایند. باید دید در نهایت شفر زیر بار حضور دستیار در کادر فنی خود می رود یا با همین کادر ادامه خواهد داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 92

به "سیاست یک بام و دو هوای کمیته فنی استقلال و شفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیاست یک بام و دو هوای کمیته فنی استقلال و شفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید