شهرداری جلوی ساخت چند برج را گرفت ، توقف کامل ساخت وساز در برج های سعادت آباد

به گزارش عکس پارسی، شهردار منطقه 2 از توقف کامل ساخت وساز در برج های خیابان سوم سعادت آباد اطلاع داد.

شهرداری جلوی ساخت چند برج را گرفت ، توقف کامل ساخت وساز در برج های سعادت آباد

رسول کشت پور در گفت وگو با ایسنا، در خصوص ساخت وساز در برج های خیابان سعادت آباد با بیان این که براساس رای دیوان عدالت، شهرداری تهران در سال 1396 و در دوره مدیریت قبلی شهر مجوز ساخت در این سه قطعه زمین را صادر نموده است، گفت: به نظرم اقدام شهرداری در ارائه مجوز به این سه قطعه زمین نامتعارف بوده، چرا که در شهرداری معمولا به آرای دیوان عدالت حداکثر دو طبقه با سطح اشغال 60 درصد می دهند اما متاسفانه مدیران قبلی شهر تراکم بیشتری را برای این ساختمان در نظر گرفتند.

وی با بیان این که از زمان ابلاغ رای دستگاه قضا مبنی بر توقف ساخت وساز در این سه قطعه زمین، عملیات عمرانی متوقف شده است، اظهار کرد: حتی همین امروز نماینده شهرداری منطقه 2 به محل مذکور رفته و بیان کرد که هیچ گونه ساخت وسازی در این محدوده صورت نگرفته است.

شهردار منطقه 2 با بیان این که از زمان ابلاغ ممنوعیت ساخت وساز در این ساختمان هیچ کس حتی یک آجر بر آجر دیگر نگذاشته است، ادامه داد: ممکن است کارگرها در حال رفت و آمد باشند اما هیچ عملیات عمرانی صورت نگرفته است.

روابط عمومی شهرداری منطقه 2 در روز پنج شنبه (7 شهریورماه) بیان کرد که ساخت وساز در سه قطعه زمین از تیرماه سال جاری بنا به دستور بازپرس شعبه 2 ناحیه 37 متوقف است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 329

به "شهرداری جلوی ساخت چند برج را گرفت ، توقف کامل ساخت وساز در برج های سعادت آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرداری جلوی ساخت چند برج را گرفت ، توقف کامل ساخت وساز در برج های سعادت آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید