عضو مجمع فدراسیون فوتبال خواستار لغو انتخابات شد

به گزارش عکس پارسی، در حالی که 25 اسفند ماه انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار می شود و کاندیداها در چند بخش مختلف از جمله ریاست و کارشناس هیأت رئیسه ثبت نام کرده اند، سعید آذری یکی از اعضای مجمع فدراسیون و مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تاکید کرد اساسنامه فعلی فدراسیون باید اصلاح شود.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال خواستار لغو انتخابات شد

آذری در پیامی که امروز منتشر کرده است آورده: با این اساسنامه باز هم نخبه کشی و باز هم عدم شایسته سالاری. اساسنامه ایرادات آئین نامه ای وحشتناکی دارد. قول شرف می دهم هیچ یک از کاندیداها در هر یک از مسئولیت ها حتی یک بار هم اساسنامه چالشی فدراسیون فوتبال را از رو هم نخواهنده اند چه برسد به بررسی عمیق.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: کارنامه پنج سال اخیر تمام کاندیداها را با کمال احترام بررسی کنیم و متوجه شویم با برگزاری این انتخابات چه بر سر فوتبال خواهد آمد. انتخابات را ملغی کنید به سود فوتبال است.

اساسنامه حتی از اساسنامه یک شرکت تولیدی با چند نفر کارمند ضعیف تر است. وامصیبتا با این اساسنامه و انتخاباتی که بر اساس آن شکل خواهد گرفت. چرا حاضر نیستیم پیشرفت کنیم و عرصه را به تحصیل کرده ها و متخصصان فوتبال واگذار کنیم. فوتبال و مدیریت مدرن آن در دنیا سال هاست با روش های منسوخ شده ما فاصله گرفته. اینجا مدیریت فوتبال با این اوضاعش آدم را یاد مدرسه پیرمردها می اندازد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 777

به "عضو مجمع فدراسیون فوتبال خواستار لغو انتخابات شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو مجمع فدراسیون فوتبال خواستار لغو انتخابات شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید