(عکس) قرارداد استقلال با یک کارگزاری، جنجالی شد

به گزارش عکس پارسی، مجید خاکساری، در خصوص فعالیت شرکت کارگزاری اش با باشگاه استقلال گفت: شرکت ما در سال 91 با موضوع خدمات تجاری الکترونیک و فعالیت های تحقیقاتی در این زمینه و مسائل گسترده دیگر در یزد، تاسیس شده و یک شعبه آن در تهران افتتاح شده است.

(عکس) قرارداد استقلال با یک کارگزاری، جنجالی شد

وی در مورد نحوه عقد قرارداد با باشگاه استقلال گفت: ما در تاریخ 26 خرداد سال گذشته قراردادی با باشگاه استقلال امضا کردیم و از آن روز تا الان به تمامی تعهدات مان عمل نموده ایم. طی روزهای گذشته هم شایعاتی مطرح شده که اسماعیل خلیل زاده و اعضای خانواده وی در شرکت ما سهامدار هستند اما این موضوع را تکذیب می کنم. تغییرات در سهام کارگزاری ما در اردیبهشت ماه سال گذشته اجرا شده و عقد قرارداد ما با باشگاه استقلال از اواخر خرداد سال گذشته شروع شده است.

مدیرعامل شرکت کارگزاری آریا برتر در مورد رقم های پرداختی به باشگاه استقلال گفت: باید تاکید کنم ما به هیچ عنوان اسپانسر باشگاه استقلال نیستیم و هیچ تعهدی برای پرداخت های خارج از چارچوب در قراردادمان ذکر نشده اما در زمان مدیریت آقای فتحی در عرض 10 ماه رقمی معادل 14 میلیارد تومان به صورت ریالی در داخل و خارج از کشور پرداخت کردیم.

وی گفت: در دو مرحله 5 میلیارد تومان به استقلال پرداخت کردیم و بخش دیگری از پرداختی ها پیرامون آقایان دیاباته و میلیچ بود، ضمن آنکه ارقامی را به باشگاه استقلال در زمان صدور مجوز حرفه ای این باشگاه پرداخت کردیم که اگر خاطرتان باشد این موضوع استقلال را در سال گذشته دچار بحران جدی نموده بود. بخش دیگری از پرداختی ها هم شامل هزینه های سفر به کویت، ترکیه و اربیل بود که صورت گرفت.

خاکساری در مورد اینکه گفته می گردد این شرکت روزانه از باشگاه استقلال خسارت دریافت می نماید، گفت: ذکر این نکته مهم است که باشگاه استقلال مبالغ پرداختی از طرف ما را به صورت قرض الحسنه دریافت نموده است اما در آخرین نامه با حضور آقای سعادتمند مدیرعامل جدید خاطرنشان کردیم که آنها می توانند تا روز 15 اردیبهشت مطالبات ما را پرداخت نمایند. در قرارداد قرض الحسنه ما که به تائید تمامی اعضای هیأت مدیره باشگاه رسیده ابتدا دیرکرد گنجانده شده بود اما دو روز بعد امیرحسن فتحی و اسماعیل خلیل زاده خواهان اصلاح بند دریافت دیرکرد مبلغ قرض الحسنه از طرف ما شدند و از آنجا که این موضوع را در هیأت مدیره شرکت مورد آنالیز قرار دادیم در نهایت با درخواست این آقایان موافقت شد.

وی خاطرنشان کرد: بدین ترتیب الحاقیه ای به قرارداد اضافه کردند که هیچ سودی به کارگزاری ما بابت دیرکرد پرداخت تعلق نگیرد. به این موضوع هم اشاره می کنم برای پرداخت آن مبلغ قرض الحسنه باشگاه استقلال 10 ماه تاخیر داشته و ریالی به ما دیرکرد نداده و قرار نیست دیرکردی پرداخت نماید. اسناد پرداختی به باشگاه استقلال در اختیار هر نهادی که احتیاج باشد قرار می گیرد و اگر آنها هم اعتراضی به این مسئله دارد می توانند اعلام نمایند. (تصویر الحاقیه را در زیر مشاهده کنید)

وی گفت: اتفاقا خوب است اگر ما خسارتی بابت رقم قرض الحسنه از باشگاه استقلال دریافت نموده باشیم اسناد آن برای روشن شدن ذهن افکار عمومی منتشر گردد. تاکید می کنم کارگزاری آریا برتر به هیچ عنوان اسپانسر باشگاه استقلال نیست و در تمامی بندهایی که با باشگاه در قرارداد ذکر کردیم فقط باید در جهت اعتلای فعالیت های مالی این باشگاه با آنها همکاری صورت می گرفت. در انتها به این مورد اشاره کنم که عدم تعهد باشگاه استقلال طبق قراردادی که با کارگزاری آریا برتر داشته اند حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می گذارد و ما می توانیم بابت این موضوع شکایت رسمی مان را تقدیم مراجع قضایی کنیم. بدیهی است در صورت احتیاج قرارداد و الحاقیه آن را که قبلا به دستگاه های نظارتی ارسال نموده جهت تنویر افکار عمومی و اطلاع طرفداران عزیز منتشر خواهیم کرد.

به گزارش فارس، اسناد جلسات هیات مدیره باشگاه استقلال و درخواست این باشگاه برای پرداخت قرض الحسنه و همچنین نحوه پرداختی به این باشگاه را در زیر ببینید:

منبع: فرارو
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 976

به "(عکس) قرارداد استقلال با یک کارگزاری، جنجالی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) قرارداد استقلال با یک کارگزاری، جنجالی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید