فتحی خطاب به بازیکنان: از بازی تیم در قطر راضی ام، از این پس برای ستاره سوم بجنگید

به گزارش عکس پارسی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در حاشیه تمرین این تیم به بازیکنانش گفت که به دنبال قهرمانی در آسیا و ستاره سوم در لیگ قهرمانان فصل آینده باشند.

فتحی خطاب به بازیکنان: از بازی تیم در قطر راضی ام، از این پس برای ستاره سوم بجنگید

به گزارش عکس پارسی، امیرحسین فتحی پس از انتها تمرین روز چهارشنبه آبی های پایتخت با بازیکنان و کادرفنی صحبت هایی را انجام داد.

امیر حسین فتحی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در انتها تمرین با حضور در جمع بازیکنان گفت: نمایش خیلی خوبی در قطر داشتیم. همه از نمایش شما راضی بودند اما اتفاقاتی که نباید، رقم خورد. اتفاقات فوتبالی به ضرر استقلال رخ داد و در هر حال این اتفاق بخشی از فوتبال است و باید آن را پذیرفت. دست همه شما درد نکند و حالا باید لیگ قهرمانان آسیا را برای این فصل فراموش کنیم.

او در ادامه صحبت های خود توضیح داد: به زودی به لیگ قهرمانان دوباره برای ما آغاز می گردد و برای ستاره سوم باید کوشش کنیم. الان باید تمرکز خود را روی لیگ و دو بازی حساسی که پیش رو داریم، بگذاریم.

سرپرست باشگاه استقلال در ادامه با حمایت از کادرفنی و بازیکنان گفت: ما در کنار شما و کادرفنی هستیم. با استواری و صلابت به پیش می رویم و نباید توجهی به شایعات داشته باشیم. ما ابتدا راه هستیم و تنها پنج هفته از آغاز لیگ گذشته است. امیدوارم با شجاعتی که همیشه داشته اید، راه را ادامه دهید تا به صندلی اصلی خود برسیم. باید از همه توان خود استفاده کنیم. در کنار آقای شفر که مربی فهیم و بزرگی است، باید به مسیر خود ادامه دهیم و نمایشی مانند آن چه در قطر داشتیم را تکرار کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 47

به "فتحی خطاب به بازیکنان: از بازی تیم در قطر راضی ام، از این پس برای ستاره سوم بجنگید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتحی خطاب به بازیکنان: از بازی تیم در قطر راضی ام، از این پس برای ستاره سوم بجنگید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید