واکنش رئیس بنیاد تعاون ناجا به خبر فرارش به مالزی ، فرار من بیشتر شبیه یک شوخی از طرف ضد انقلاب ها بود

به گزارش عکس پارسی، گره استان ها ـ رئیس بنیاد تعاون ناجا با تکذیب انتشار خبر فرارش به مالزی گفت: بعضی افراد با اهداف سیاسی به دنبال ایجاد آفت در جامعه در جامعه هستند.

واکنش رئیس بنیاد تعاون ناجا به خبر فرارش به مالزی ، فرار من بیشتر شبیه یک شوخی از طرف ضد انقلاب ها بود

با تور مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران از اردبیل ، سردار هابیل درویشی عصر امروز در بازدید از پروژه های ناجا در اردبیل در جمع خبرنگاران گفت: تامین امنیت در جامعه یک اولویت بسیار مهم و اساسی در هر ملتی است که ایران اسلامی با جدیت به دنبال تحقق این هدف مهم است و در این زمینه تقدیم خون پاک شهدای والامقام این مهم را به اثبات رسانده است.

وی بیان نمود: اجرای پروژه های مربوط به ناجا نیز با جدیت در حال تکمیل و ادامه است تا بتوانیم این ارمغان بزرگ را پاس بداریم و در اردبیل نیز احداث دو کلانتری توسط استاندار اردبیل تقبل شده است که بی شک نقش تاثیرگذاری در ارتقای امنیت حاکم در استان به دنبال خواهد داشت.

رئیس بنیاد تعاون ناجا گفت: در حال حاضر اقدامات بسیار ارزشمندی در استان اردبیل برای راه اندازی مراکز ناجا انجام یافته است که کوشش های انجام یافته در این زمینه شایسته تقدیر و قدردانی است و تمامی این اقدامات گام بسیار مهم و ارزشمندی در توسعه استان به دنبال دارد که بسیار حائز اهمیت است.

درویشی با تکذیب انتشار خبر فرارش به مالزی نیز توضیح داد: بعضی افراد با اهداف سیاسی به دنبال ایجاد آفت در جامعه در جامعه هستند و متاسفانه خبری که همانند یک شوخی به نظر می رسد توسط بعضی ضد انقلاب ها به راحتی منتشر می گردد که به دنبال حاشیه راندن مسئولان نظام هستند.

وی بیان نمود: امروز عملا دشمنان می خواهند با راه اندازی کوچک ترین مسائل نظام مقدس انقلاب اسلامی را به حاشیه بکشانند چرا که به این مهم رسیده اند که نظام مقدس انقلاب اسلامی ایران به دهه پنجم وارد می گردد و این مسئله ای نیست که برای دشمنان قابل قبول باشد.

منبع: تسنیم
انتشار: 10 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 487

به "واکنش رئیس بنیاد تعاون ناجا به خبر فرارش به مالزی ، فرار من بیشتر شبیه یک شوخی از طرف ضد انقلاب ها بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش رئیس بنیاد تعاون ناجا به خبر فرارش به مالزی ، فرار من بیشتر شبیه یک شوخی از طرف ضد انقلاب ها بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید