وریا غفوری: کیفیت چمن استادیوم تختی افتضاح بود، در هفته های آینده استقلال بهتری خواهید دید

به گزارش عکس پارسی، وریا غفوری مدافع تیم استقلال با انتقاد از کیفیت چمن استادیوم تختی تهران گفت: کیفیت بازی به خاطر چمن پایین آمده بود.

وریا غفوری: کیفیت چمن استادیوم تختی افتضاح بود، در هفته های آینده استقلال بهتری خواهید دید

به گزارش خبرنگار ورزشی عکس پارسی، وریا غفوری پس از پیروزی 2 بر یک تیم استقلال مقابل سایپا در مورد کیفیت چمن استادیوم تختی تهران گفت: کیفیت زمین واقعاً افتضاح بود، اصلا نمی گردد در زمین بازی کرد. کیفیت بازی هم به خاطر چمن پایین آمده بود.

وی در مورد نتایج خوب استقلال در دو بازی گذشته و شانس این تیم برای قهرمانی توضیح داد: تیم مان به شرایط خوبی رسیده و در ادامه هم بهتر خواهد شد، بازیکنان به درک خوبی از هم رسیده اند. قطعا همانطور که گفتم در ادامه بهتر از این خواهیم شد. استقلال دو، سه هفته است نتیجه می گیرد و قطعا در هفته های آینده می بینید تیم ما بهتر می گردد.

مدافع تیم استقلال در خصوص دلایل اخراجش در دیدار با صنعت نفت آبادان در جام حذفی یادآور شد: در آن بازی کمی عصبانی و با داور درگیر شدم. اتفاقی خاصی نبود و جریمه اش را هم دیدم، متأسفانه به خاطر همان صحنه بازی بعد در جام حذفی با سایپا را از دست دادم.

غفوری در مورد ضربه پنالتی که در دیدار با سایپا تبدیل به گل کرد گفت: من همیشه تمرین پنالتی می کنم، چون پنالتی زن تیم هستم. خدا را شکر این بازی هم پنالتی را تبدیل به گل کردم تا زحمات تیم هدر نرود.

آیا پس از بازگشت از اردوی تیم ملی برای دیدار با سایپا خسته نبودید؟ وی در پاسخ به این پرسش گفت: نه خسته نبودم و شرایط خوبی داشتم.

مدافع تیم استقلال در مورد داوری این دیدار بیان کرد: داوری خوب بود، اما کمی سوت ها در جریان بازی زیاد بود. من داور نیستم اما اگر سوت کمتر زده گردد و کمی جریان بازی ادامه داشته باشد، بهتر می گردد. در کل داور اشتباه تأثیرگذاری نداشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 75

به "وریا غفوری: کیفیت چمن استادیوم تختی افتضاح بود، در هفته های آینده استقلال بهتری خواهید دید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وریا غفوری: کیفیت چمن استادیوم تختی افتضاح بود، در هفته های آینده استقلال بهتری خواهید دید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید