وقتی به پرسپولیس گل زدیم بازی را رها کردیم

به گزارش عکس پارسی، محمود فکری در نشست خبری آنلاین پس از تساوی یک - یک نساجی مازندران و پرسپولیس گفت: از تمام بازیکنانم تشکر می کنم که مانند دیدارهای قبلی، با تمام وجود بازی کردند و خدا را شکر از تیمی که قهرمان شده توانستیم امتیاز بگیریم. وقتی به گل رسیدیم کمی بازی را رها کردیم و فکر می کردیم به راحتی می توانیم نتیجه را به نفع خودمان حفظ کنیم.

وقتی به پرسپولیس گل زدیم بازی را رها کردیم

سرمربی نساجی مازندران درباره عملکرد داور بازی و پنالتی که به سود پرسپولیس گرفته شد اضافه کرد: از کارشناسان خواهش می کنم کارشناسی صحیحنمایند و اگر حق ما ضایع شده، بگویند. با وجود این گل، بچه ها با تمام وجود کوشش کردند. نیمه دوم هم شاهد بازی خوبی بودیم. پرسپولیس موقعیت های خوبی روی دروازه ما ایجاد کرد. از همه بازیکنان تیم و علیرضا حقیقی که دروازه بان بود تشکر کنم که به جز پنالتی اجازه نداد دروازه ما باز گردد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره تاکید نمود: نساجی چند بازیکن جوان دارد که می توانند به تیم ملی یاری نمایند و امیدوارم آقای اسکوچیچ توجه ویژه ای به آنها داشته باشد. شاید در رده نهم جدول باشیم، اما در این هفت بازی نشان دادیم توانایی داریم و بازیکنانم می توانند به تیم ملی یاری نمایند. امیدوارم اسکوچیچ توجه ویژه ای به بازیکنان ما داشته باشد.

فکری درباره گلایه یحیی گل محمدی از بازی در چمن مصنوعی یادآور شد: بازیکنان دوست ندارند در چمن مصنوعی بازی نمایند و بازی در این زمین بیشتر به ضرر ماست که میزبان هستیم. بچه ها در چمن طبیعی می توانند بهتر و با اشتیاق بیشتری بازی نمایند تا امتیازات خانگی را کامل بگیریم.

او گفت: تیم که قدمت 60 ساله دارد و استان به آن افتخار می نماید باید مرد حمایت بیشتری قرار بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1097

به "وقتی به پرسپولیس گل زدیم بازی را رها کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی به پرسپولیس گل زدیم بازی را رها کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید