اگر نسل کنونی انسان منقرض گردد، نسل بعدی چه شکلی خواهد بود؟، عکس

به گزارش عکس پارسی، فرادید نوشت: هوش مصنوعی به تازگی به این سوال که اگر نسل کنونی انسان منقرض گردد، انسان نسل بعد چه شکلی خواهد بود؟ پاسخ داده و 5 طرح ارائه نموده است.

اگر نسل کنونی انسان منقرض گردد، نسل بعدی چه شکلی خواهد بود؟، عکس

هوش های مصنوعی تصویر ساز مانند DALL-E 2 و Midjourney ناگهان در خصوص توجه بسیاری قرار گرفتند. به نظر می رسد که تعداد بیشتری از این ابزار در حال ظهوراند، اما همواره در دسترس عموم نیستند. در این مطلب تصویرسازهایی ذکر شده است که می توانید همین الان از آن ها بهره ببرید.

هوش های مصنوعی تصویرساز، عکس هایی که مد نظر شما هستند را ایجاد می نمایند. تنها کافی است برای آن ها بنویسید که چه در فکر دارید، مثلا تصویر یک گلدان با دو گل رز در کنار یک پنجره در هنگام غروب با نوشتن این عبارت به انگلیسی، هوش مصنوعی و عبارت شما را تحلیل نموده و بر اساس متنی که شما نوشتید، یک تصویر تازه که مانند آن را در هیچ جا ندیدید ساخته می گردد.

البته هوش مصنوعی تصویرساز به شکلی ساخته شده که برای هر عبارت چندین تصویر می سازد تا شما میان تصاویر نهایی، حق انتخاب داشته باشید.

هوش مصنوعی تصویرساز از دل فناوری هایی تبدیل عکس چاپی به یک تصویر متحرک و بازسازی تصاویر قدیمی ساخته شده و درواقع با افزایش قدرت و توانایی هوش مصنوعی در ایجاد و درک تصویر، حالا شاهد آن هستیم که هوش های مصنوعی مختلف به خوبی حرف انسان را می فهمند و تصاویر تازه خلق می نمایند.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 27 تیر 1402 بروزرسانی: 27 تیر 1402 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 2217

به "اگر نسل کنونی انسان منقرض گردد، نسل بعدی چه شکلی خواهد بود؟، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر نسل کنونی انسان منقرض گردد، نسل بعدی چه شکلی خواهد بود؟، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید