همه اخبار و مقاله ها

خبرنگاران طرح ملی ارسال نفت سنتزی به پالایشگاه های نفت، وارد فاز تکمیلی شد

تهران - خبرنگاران - معاون فراوری شرکت ملی نفت ایران گفت: طرح ملی ارسال نفت سنتزی به پالایشگاه های نفت نتیجه یک فعالیت خوب گروهی در حوزه نفت است که اکنون در فاز تکمیلی خود قرار گرفته است.

31 شهریور 1399

کنایه محمود صادقی به سخنان روحانی درباره وقف دماوند ، نکند موضوعات دیگر هم چنین باشد

محمود صادقی نماینده سابق مجلس و فعال سیاسی در یک توییت به سخنان رئیس جمهور درباره وقف دماوند واکنش نشان داد و نوشت: رئیس جمهور با اشاره به اخبار وقف بخشی از جنگل مازندران و کوه دماوند و واگذاری جزایر به کلی منکر همه شد!

31 شهریور 1399

تمامی زیرساخت ها برای معرفی اهر به عنوان شهر ملی ورنی ایجاد می گردد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی رئیس شورای شهر اهر با اشاره به تصویب شهر اهر به عنوان شهر ملی ورنی گفت: شورای شهر و شهرداری تمام زیرساخت های لازم را جهت معرفی اهر شهر ملی ورنی ایجاد خواهد نمود.

30 شهریور 1399

خبرنگاران تکذیب خودکشی سه زندانی قرچک

تهران- خبرنگاران- مرکز رسانه قوه قضاییه، خودکشی سه نفر در زندان قرچک را تکذیب کرد و آن را از اساس کذب خواند.

30 شهریور 1399

ویدئوی جعبه گشایی ساعت هوشمند گلکسی واچ 3 با رنگ برنزی منتشر شد

کانال The Mobile Central روز گذشته در یوتیوب ویدئوی جعبه گشایی گلکسی واچ 3 سامسونگ را با کاربران به اشتراک گذاشت که در آن نه تنها شکل ظاهری این محصول بلکه فرایند جفت شدن آن با گوشی سامسونگ را هم می توانیم مشاهده کنیم.

29 شهریور 1399

شکایت اتحادیه های کارگری آمریکا از آمازون

به گزارش خبرنگاران به نقل از وایس، ائتلافی از بزرگترین اتحادیه های کارگری آمریکا که کننده میلیون ها کارگر هستند، با شکایت به کمیسیون فدرال تجارت آمریکا، آمازون را متهم می کنند با سواستفاده از همه گیری کووید19 سلطه خود در بازار کار این کشور را گسترده...

29 شهریور 1399

خبرنگاران مخابرات کرمان رتبه دوم شاخص های استراتژی کشور را کسب کرد

کرمان - خبرنگاران - مدیر مخابرات منطقه کرمان گفت: معاونت امور مشتریان این منطقه در ارزیابی شاخص های استراتژی سه ماه نخست سال 1399، رتبه دوم کشور را کسب کرد.

28 شهریور 1399

مربی تیم ملی کاراته ایران تحت عمل جراحی قرار گرفت

به گزارش خبرنگاران، حسن روحانی عضو کادر فنی تیم ملی کاراته به دلیل وجود ضایعه ای در قسمت پشت سر خود در بیمارستان نفت تهران بستری است. وی روز گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفت و پزشکان از ضایعه فوق نمونه برداری کردند.

27 شهریور 1399

5 دلیل جدی احساس تشنگی مداوم

احساس تشنگی شدید و مداوم اغلب یکی از نخستین نشانه های دیابت است.

27 شهریور 1399

کرونا صدای پیشکسوت موسیقی مقامی خراسان جنوبی را خاموش کرد

استاد عیسی رستمی، نوازنده دوتار و پیشکسوت موسیقی مقامی خراسان جنوبی بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

27 شهریور 1399

خبرنگاران پژوهشگر علوم اجتماعی: شیراز خاستگاه صلح و مفاهمه است

شیراز - خبرنگاران- پژوهشگر علوم سیاسی و اجتماعی با بیان اینکه شیراز خاستگاه صلح ، مدارا و مفاهمه است از کوشش برای ایجاد موزه صلح در شیراز اطلاع داد و بیان داشت : با همراهی و مشارکت خیریه اسلامی در شیراز برای ایجاد موزه صلح ، برگزاری همایش صلح و سلامت و...

26 شهریور 1399

دیوان پادشاهی سعودی: ملک سلمان تحت یک عمل جراحی پیروز نهاده شد

خبرگزاری رسمی عربستان سعودی در گزارشی از عمل جراحی شاه این کشور اطلاع داد و ادعا کرد که این عمل موفقیت آمیز بوده است.

25 شهریور 1399

خبرنگاران 14 شرکت صندوق بازنشستگی کشوری در راستا بورسی شدن

تهران - خبرنگاران - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه پس از برگزاری جلسات مرتب، 14 شرکت صندوق بازنشستگی کشوری در راستا بورسی شدن قرار گرفته اند، گفت: حتما همه هلدینگ های این صندوق وارد بازار بورس خواهند شد.

24 شهریور 1399

تصمیم پنتاگون برای استقرار موشکهای ابر فراصوت در اقیانوس هند و آرام

یک مقام ارشد پنتاگون از کوشش ارتش ایالات متحده برای استقرار موشکهای ابرفراصوت در اقیانوس آرام و هند برای مواجهه محتمل با چین و روسیه اطلاع داد.

24 شهریور 1399

مهلت مقرری برای تخلیه خوابگاه های دانشگاه هرمزگان در نظر نگرفتیم

مدیر روابط عمومی دانشگاه هرمزگان گفت: دانشجویان با هماهنگی قبلی و در زمان های از پیش مشخص شده، می توانند اقدام به تخلیه خوابگاه ها نمایند و مهلت مقرری برای آن در نظر نداریم.

24 شهریور 1399

پاریس توافق استرداد مجرمان با هنگ کنگ را تعلیق می نماید

به گزارش خبرنگاران، خبرگزاری فرانسه هم اکنون در پیامی توئیتری به نقل از وزارت خارجه فرانسه خاطرنشان کرد که پاریس توافق استرداد مجرمان با هنگ کنگ را به حالت تعلیق در می آرورد.

23 شهریور 1399

پشت پردۀ محکومیت سازی برای عادل فردوسی پور

چطور چند پرونده بعد از تعطیلی برنامه 90 علیه این برنامه و عادل فردوسی پور در یک سال گذشته به جریان می افتد و همه هم اصرار دارند پرونده ها به دادگاه کشیده گردد؟

22 شهریور 1399

ترامپ از احتمال وقوع یک بیماری همه گیر آگاه بود

در حالیکه دونالد ترامپ هرگونه پیش بینی و ممانعت از شیوع کرونا را رد کرده است، مشاور پیشین اقتصادی وی اعلام کرد که در شهریور سال گذشته نسبت به شیوع یک بیماری همه گیر در آمریکا و پیامدهای اقتصادی کلان آن هشدار داده بود.

22 شهریور 1399

پرداخت یاری ودیعه مسکن سرعت گرفت

به گزارش خبرنگاران، در راستای اجرای مصوبه ستاد مالی دولت و مصوبه مورخ 11 مرداد ماه 1399ستاد ملی مقابله با کرونا، بانک مرکزی هرگونه همکاری و هماهنگی لازم به منظور تسریع در اعطای تسهیلات بانکی به مستاجران (یاری ودیعه مسکن) را با وزارت راه و شهرسازی و بانک...

21 شهریور 1399

فروشگاه اینترنتی استخر بادی و انواع استخر پیش ساخته اینتکس

امروز میخواهیم محصولی جذاب و عالی به هموطنان عزیز معرفی کنیم که شاید در عصر جدید وسیله ای بسیار کاربردی ، تفریحی ، و سرگرم کننده باشد اما خیلی از عزیزان از وجود آنها بی اطلاع هستند نام این محصولات استخر های پیش ساخته و از قبل آماده شده و استخر های بادی...

21 شهریور 1399
تعداد: (1074)