پلمب یک آرایشگاه مردانه به علت اصلاح موی سر دختران

به گزارش عکس پارسی، رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند گفت: این واحد آرایشگاه مردانه به علت فعالیت غیرقانونی و خارج از شرع و عرف پلمب شد و جهت سیر مراحل قانونی و برخورد با آن تشکیل پرونده صورت گرفت.

پلمب یک آرایشگاه مردانه به علت اصلاح موی سر دختران

رضا میرزاکریمی دوشنبه شب در گفت و گو با ایرنا گفت: طی گزارشاتی مبنی بر اینکه یک آرایشگاه مردانه در دماوند اقدام به اصلاح موی سر دختران جوان و بانوان می نماید، موضوع به صورت ویژه در دستور کار نهاده شد.

وی ادامه داد: پس از انجام آنالیز ها و صحت این موضوع به محل مورد نظر مراجعه کردیم و مشاهده شد که متصدی آرایشگاه مردانه در حال اصلاح موی یک خانم جوان است.

این مقام مسئول اضافه کرد: براساس قوانین، صنف آرایشگران مردانه ای که اقدام به اصلاح موی زنان نمایند، در صورت مشاهده تخلف حتماً با آنها برخورد قانونی می گردد؛ همچنین خالکوبی و تتوزنی در آرایشگاه های مردانه دارای مجوز، غیرقانونی است.

رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند با اشاره به اینکه با توجه به طرح فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی آرایشگاه های مردانه و زنانه اجازه فعالیت ندارند، گفت: طی روزهای اخیر 12 واحد آرایشگاه زنانه و مردانه به دلیل تخلف پلمب شدند.

منبع: فرارو
انتشار: 18 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 916

به "پلمب یک آرایشگاه مردانه به علت اصلاح موی سر دختران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمب یک آرایشگاه مردانه به علت اصلاح موی سر دختران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید