اتمام مطالعات سرمایه گذاری در 7 سایت گردشگری اردبیل

به گزارش عکس پارسی، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از اتمام مطالعات سرمایه گذاری در هفت سایت گردشگری این استان تا یک ماه آینده اطلاع داد.

اتمام مطالعات سرمایه گذاری در 7 سایت گردشگری اردبیل

به گزارش عکس پارسی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، ناصر محمودی معاون سرمایه گذاری این اداره کل، امروز یکشنبه 18 آذر در مورد آخرین وضعیت مطالعه سایت های گردشگری اردبیل توضیح داد: مطالعه 25 سایت گردشگری به منظور تدوین نقشه راه جامع سرمایه گذاری در استان برنامه ریزی شده است.

او افزود: از این تعداد مطالعه هفت سایت در فاز نخست شروع شده که مطالعات مقدماتی انتها یافته و به صورت جامع تا یک ماه آینده قابل ارائه به سرمایه گذاران خواهد بود.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان توضیح داد: در فاز نخست مطالعه فندقلو، ازناو، گیلارلو، شهرستان سرعین، بند الماس و محورهای گردشگری اردبیل- نمین، اردبیل- نیر، اردبیل- سرعین و اردبیل- سرچم به مشاور سپرده شده است.

به گفته محمودی در فازهای بعدی مطالعات سایت های دیگر با تامین اعتبار شروع می گردد و در تمامی سایت ها کاربری های امکان پذیر جانمایی شده و به متقاضیان سرمایه گذاری ارائه می گردد.

او ادامه داد: مجموع مطالعات می تواند منجر به ساماندهی پروژه های سرمایه گذاری شده و متقاضیان نیز متناسب با شرایط اقلیمی و آمایش سرزمین نسبت به سرمایه گذاری اقدام نمایند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 1 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 287

به "اتمام مطالعات سرمایه گذاری در 7 سایت گردشگری اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتمام مطالعات سرمایه گذاری در 7 سایت گردشگری اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید