ادامه جوکر می آید، تاد فیلیپس فیلمنامه را می نویسد

به گزارش عکس پارسی، خبرگزاری خبرنگاران-جوکر 2 بر مبنای فیلمنامه ای ساخته می شود که تاد فیلیپس، نویسنده و کارگردان فیلم نخست آن را می نویسد.

ادامه جوکر می آید، تاد فیلیپس فیلمنامه را می نویسد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اسکرین رنت، تاد فیلیپس به عنوان یکی از نویسندگان فیلمنامه جوکر 2 بازمی شود. فیلیپس که کارگردان و یکی از نویسندگان فیلم جوکر بود، رسماً به عنوان یکی از نویسندگان فیلم بعدی جوکر انتخاب شده است.

فیلم نخست هم با تحسین منتقدان روبه رو شد و هم چندین جایزه مهم را از آن خود کرد که جایزه بهترین بازیگر برای واکین فینیکس از جمله آنها بود. از همین رو طرفداران فیلم به شدت منتظر ساخته شدن قسمت دوم آن هستند.

فیلم اول به کارگردانی فیلیپس بر مبنای فیلمنامه ای به قلم خود او با همراهی اسکات سیلور ساخته شد و داستان یکی از چهره های شر دنیای دی سی را تصویر کرد.

با این حال این فیلم از نظر لحن روایت داستان با دنیای فیلم های ابرقهرمانی کاملاً متفاوت بود و تفاوت های اصلی از نظر سبکی با آن مجموعه داشت و با این حال باز هم در گروه سنی بزرگسال جای گرفت.

در حالی که گفته شده تاد فیلیپس برای نوشتن فیلمنامه قرارداد بسته، هنور روشن نیست که آیا سیلور نیز بار دیگر با وی همراه خواهد بود یا خیر.

داستان جوکر که به چگونگی تبدیل شدن آرتور فلک به جوکر می پرداخت این نقدها را مطرح نمود که داستان فیلم در نهایت خشونت را منصفانه قلمداد کرده است و در دنیایی که هر روز خبری از تیراندازی به مردم و تروریسم داخلی از گوشه و کنار دنیا به گوش می رسد شاید خیلی ها احساس همذات پنداری با جوکر را داشته باشند در حالی که به صورت سنتی غرض نشان دان شخصیتی روان پریش بوده است.

در هر حال داستان جوکر هیچ ارتباطی با دیگر داستان های ابرقهرمانی دنیای کمیک های دی سی ندارد و در حالی که بتمن با بازی رابرت پتینسون و به کارگردانی مت ریوز قرار است 2022 اکران شود، این فیلم ربطی به آن نخواهد داشت.

جوکر که با بودجه حدود 70 میلیون دلاری ساخته شده بود، با فروش بیش از یک میلیارد دلار در سراسر دنیا با اقبال زیادی روبه رو شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 تیر 1400 بروزرسانی: 10 تیر 1400 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1632

به "ادامه جوکر می آید، تاد فیلیپس فیلمنامه را می نویسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه جوکر می آید، تاد فیلیپس فیلمنامه را می نویسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید