اشتغالزایی بالغ بر 400 نفر با راه اندازی واحد فراوری ترانسفورماتورهای روغنی در شوط

به گزارش عکس پارسی، خبرنگاران/آذربایجان غربی فرماندار شوط گفت: واحد تولیدی ترانسفورماتورهای روغنی در شهرک صنعتی شوط از پیشرفت فیزیکی بالای 55 درصدی برخوردار است.

اشتغالزایی بالغ بر 400 نفر با راه اندازی واحد فراوری ترانسفورماتورهای روغنی در شوط

حسن عبدالهی اصل در گفت و گو با عکس پارسی با تاکید براینکه واحد فراوری ترانسفورماتورهای روغنی در شهرک صنعتی یکی از بزرگترین طرح های فراوریی منطقه آزاد ماکو در شهرستان شوط است، اضافه نمود: برای راه اندازی آن 150 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

فرماندار شوط همچنین با تاکید براینکه این پروژه فراوریی در زمینی به مساحت 80 هزار مترمربع با پیشرفت فیزیکی بالای 55 درصد در حال احداث است، اضافه نمود: با بهره برداری از آن برای 400 نفر به صورت مستقیم زمینه اشتغال فراهم می گردد.

عبدالهی اصل تاکید نمود: قرار دریافت شوط در کنار جاده ترانزیتی، دسترسی آسان به فرودگاه ماکو و واقع شدن در محدوده منطقه آزاد ماکو سبب شده شهرک صنعتی این شهرستان در جهت احداث واحد های فراوریی با استقبال خوب سرمایه گذاران روبرو گردد.

به گزارش عکس پارسی، امروزه در بسیاری از صنایع مربوط به برق از ترانسفورماتور استفاده می گردد. مهم ترین کاربرد ترانسفورماتور در شبکه برق است که وظیفه افزایش ولتاژ در سمت فراوریکننده و کاهش ولتاژ در سمت مصرف کننده است. این افزایش و کاهش ولتاژ، باعث کاهش تلفات انتقال انرژی الکتریکی از فراوریکننده به مصرف کننده می گردد. در این کاربرد از ترانسفورماتورهای نوع سه فاز استفاده می گردد. در تمامی دستگاه های مصرف کننده انرژی الکتریکی که در آن ها احتیاج به کاهش یا افزایش ولتاژ است، از ترانسفورماتور استفاده می گردد. برای اندازه گیری ولتاژ و جریان شبکه برق در پست های الکتریکی از ترانسفورماتورهایی به ترتیب به صورت موازی و سری در مدار استفاده می گردد.

انتهای یپام

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 748

به "اشتغالزایی بالغ بر 400 نفر با راه اندازی واحد فراوری ترانسفورماتورهای روغنی در شوط" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتغالزایی بالغ بر 400 نفر با راه اندازی واحد فراوری ترانسفورماتورهای روغنی در شوط"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید