افشاگری رسانه اسپانیایی درباره عمدی بودن کارت زرد راموس مقابل آژاکس

به گزارش عکس پارسی، یک رسانه اسپانیایی سندی که اثبات می نماید کاپیتان رئال مادرید مقابل آژاکس به عمل کارت زرد گرفته است را منتشر کرد.

افشاگری رسانه اسپانیایی درباره عمدی بودن کارت زرد راموس مقابل آژاکس

به گزارش عکس پارسی، به دنبال شکل گیری شائبه کوشش عمدی سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید برای دریافت کارت زرد در بازی شب گذشته (چهارشنبه) مقابل آژاکس در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، یک شبکه تلویزیونی در اسپانیا این موضوع را تأیید کرد.

راموس با دریافت کارت زرد در دقایق پایانی بازی، زمانی که تیمش از حریف پیش افتاده بود، دو اخطاره شد و به این ترتیب بازی برگشت تیمش مقابل آژاکس را از دست داد تا برای مرحله یک چهارم کارنامه انضباطی اش پاک باشد.

این اتفاق با توجه به نوع و محل خطایی که صورت گرفت باعث ایجاد شائبه عمدی بودن حرکت راموس برای دریافت کارت زرد شد و برآورد هایی هم در مورد احتمال محرومیت 2 جلسه ای او از سوی یوفا انجام شده است.

برنامه گولاسو دگل در یکی از شبکه های تلویزیونی اسپانیا نیز با انتشار تصاویری مدعی شده است که راموس پس از مشورت با اعضای کادر فنی رئال مادرید، اقدام به خطایی که مستوجب دریافت کارت زرد از دامیر اسکومینا بوده، انجام داده است. این شبکه با لب خوانی گفت و گو راموس با کادر فنی رئال مادرید و حرکت دست او مدعی شده که کاپیتان کهکشانی ها گفته:کارت زرد بگیرم؟

راموس بعد از بازی هم به عمدی بودن حرکتش اذعان داشت اگرچه ساعتی بعد در توئیتر حرفش را پس گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 151

به "افشاگری رسانه اسپانیایی درباره عمدی بودن کارت زرد راموس مقابل آژاکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری رسانه اسپانیایی درباره عمدی بودن کارت زرد راموس مقابل آژاکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید