تهران صادرکننده مرغ به سایر استان ها نیست

به گزارش عکس پارسی، به گزارش خبرنگاران، حبیب اسدالله نژاد با بیان اینکه اتخاذ تصمیمات جزیره ای هیچ دستاوردی جز آشفتگی بازار به دنبال نخواهد داشت، گفت: تهران از معدود استان هایی است که بیش از 80 درصد مرغ مورد نیازش از استان های دیگر تامین می گردد و هرگز صادر کننده مرغ به سایر استان ها نبوده است.

تهران صادرکننده مرغ به سایر استان ها نیست

وی ادامه داد: بنابراین اگر قرار باشد هر استانی برای خودش تصمیم جزیره ای بگیرد و خروج مرغ از استانش را ممنوع کند این باعث می گردد بعضی استان ها بدون مرغ شوند که ما با اینگونه تصمیمات مخالفیم و هیچ منطقی ندارد.

فروش مرغ بیش از 25 هزارتومان سودجویی است

نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی با بیان اینکه در حال حاضر بازار مرغ گرفتار سودجویی شده است، گفت: قیمت مرغ زنده 17 تا 18 هزار و 500تومان است و قیمت مرغ گرم نیز نباید بیش از 25 هزارتومان باشد. فروش بیش از این مقدارسودجویی است.

وی با اشاره به اینکه در روزهای آینده قیمت مرغ کاهش می یابد و متعادل تر می گردد، گفت: با افزایش تخصیص نهاده یعنی تخصیص 900 گرم نهاده برای هر قطعه مرغ و افزایش سن کشتار از 40 روز به 45 روز قطعا به تولیدات 20 درصد اضافه خواهد شد و همین امر در روزهای آینده به کاهش قیمت مرغ در بازار یاری خواهد نمود و پیش بینی می گردد قیمت آن را به زیر 23 هزارتومان برساند.

منبع: ایسنا

url= ]

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1477

به "تهران صادرکننده مرغ به سایر استان ها نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران صادرکننده مرغ به سایر استان ها نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید