جزئیات برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش عکس پارسی، مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد جزئیات برگزاری مصاحبه دوره دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی را گفت.

جزئیات برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد در خصوص نحوه و چگونگی برگزاری مصاحبه دوره دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1400 و دوره بدون آزمون این مقطع ویژه استعداد های درخشان که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه اقدام کرده اند و همچنین ثبت نام کنندگان آزمون اختصاصی واحد های ارس، کیش و امارات می رساند، جهت دریافت برگه اطلاعات به منظور ورود به جلسه مصاحبه مجازی دوره دکتری تخصصی می توانند از امروز دوشنبه 24 خرداد ماه لغایت روز شنبه 29 خرداد ماه به پایگاه اینترنتی به آدرس www.azmoon.org مراجعه کنند.

داوطلبان لازم است ضمن دریافت نرم افزار های مورد نیاز به منظور شرکت در مصاحبه مجازی از طریق سامانه فوق نسبت به نصب آن ها اقدام کنند. راهنمای نحوه چگونگی شرکت در مصاحبه از طریق همین سامانه قابل دریافت خواهد بود.

تاریخ و زمان مصاحبه مجازی هر داوطلب در برگه اطلاعات ورود به جلسه مصاحبه مجازی درج شده است و داوطلبان لازم است حداقل 30 دقیقه قبل از زمان مندرج در برگه با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود به سامانه مصاحبه وارد شوند.

بنا به اعلام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، از آنجایی که مصاحبه مجازی یک جلسه رسمی محسوب می شود، لذا لازم است در محیطی آرام و بدون سر و صدا با پوشش مناسب برگزار شود. ضمناًً به منظور شرکت در مصاحبه مجازی وجود دوربین (webcam) بر روی کامپیوتر و همچنین روشن بودن آن به همراه میکروفون در طول زمان مصاحبه الزامی است.

همچنین توصیه شده به منظور جلوگیری از اکوی صدا در طول زمان مصاحبه استفاده از هدفون / هدست در طول زمان مصاحبه توصیه می شود.

مصاحبه مجازی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال 1400 و دوره بدون آزمون این مقطع ویژه استعداد های درخشان و همچنین داوطلبان آزمون اختصاصی واحد های ارس، کیش و امارات از دیروز آغاز شده و تا روز پنج شنبه 17 تیر ماه ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 تیر 1400 بروزرسانی: 16 تیر 1400 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1644

به "جزئیات برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید