جزیده: موافق میزبانی متمرکز تهران هستم، برگزاری لیگ به شیوه سابق، منجر به تعطیلی دوباره می شد

به گزارش عکس پارسی، سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد گفت: اگر می خواستند دور رفت را طبق برنامه قدیمی برگزار نمایند، این احتمال بالا می رفت که 3 یا 4 تیم با ویروس کرونا درگیر شوند و در نهایت دوباره لیگ تعطیل گردد.

جزیده: موافق میزبانی متمرکز تهران هستم، برگزاری لیگ به شیوه سابق، منجر به تعطیلی دوباره می شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بزرگ جزیده با اشاره به قطعی شدن برگزاری دور رفت لیگ برتر والیبال مردان به شیوه متمرکز و برگزاری دور رفت به صورت VNL گفت: نشست هم اندیشی نحوه ادامه برگزاری لیگ برتر، به نوعی جلسه رسیدن به خرد جمعی بود و در آن، برگزاری دور برگشت به صورت VNL و ادامه دور رفت به شیوه متمرکز به تصویب رسید. در این نشست، همه دست به دست هم دادیم تا از بحران کرونا بیرون بیاییم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد با بیان این که اگر لیگ به شیوه سابق ادامه می یافت، در نهایت دوباره تعطیل می شد، توضیح داد: هر تصمیمی در نشست گرفته شد، بر اساس خرد جمعی بود. تصمیم گرفته شده در جلسه، تصمیم خوبی بود و در نهایت مقرر شد دور رفت لیگ برتر والیبال مردان به صورت متمرکز و با فاصله 2 هفته استراحت برگزار گردد. اگر می خواستند دور رفت را طبق برنامه قدیمی برگزار نمایند، این احتمال بالا می رفت که 3 یا 4 تیم با ویروس کرونا درگیر شوند و در نهایت دوباره لیگ تعطیل گردد.

جزیده درباره میزبانی تهران در دور رفت، گفت: موافق میزبانی متمرکز تهران هستم، زیرا برگزاری مسابقات به صورت متمرکز به میزبانی تهران، شرایط را برای همه تیم ها یکسان می نماید، ضمن این که هزینه تیم ها هم کاهش پیدا خواهد نمود. امیدوارم دور رفت تمام گردد تا بتوانیم دور برگشت را به صورت VNL برگزار کنیم. به نظرم پیشنهاد مطرح شده در مورد شیوه برگزاری دور برگشت لیگ هم پیشنهاد بسیار خوبی است؛ چون هم تیم ها تا اسفند ماه درگیر مسابقات هستند و هم بازیکنانی که می خواهند وارد تیم ملی شوند، می توانند شرایط ایده آلی داشته باشند.

نشست هم اندیشی به منظور آنالیز نحوه ادامه لیگ برتر مردان سال 99 پنجم آبان ماه به ریاست محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال و با حضور سایر مسئولین فدراسیون والیبال، مدیران عامل و سرمربیان باشگاه های لیگ فزونی، در سالن استاد فارسی آموزشگاه ملی المپیک و پارالمپیک تهران برگزار گردید. در انتها این نشست، با موافقت اکثریت شرکت نمایندگان تصمیم گیری شد که ادامه لیگ برتر والیبال مردان سال 99 به شکل زیر انجام گردد:

ادامه دور رفت مرحله مقدماتی به صورت متمرکز به میزبانی تهران در سه هفته برگزار می گردد که البته بین هر هفته مسابقات، 15 روز استراحت در نظر گرفته خواهد شد. ادامه مسابقات دور رفت در سه سالن به صورت همزمان انجام می گردد.

دور برگشت مرحله مقدماتی نیز به صورت متمرکز و همانند لیگ ملت ها در پنج هفته برگزار خواهد شد. در انتها دور مقدماتی هشت تیم به مرحله نهایی صعود می نمایند. در این مرحله تیم های اول با هشتم، دوم با هفتم، سوم با ششم و چهارم با پنجم به رقابت می پردازند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1232

به "جزیده: موافق میزبانی متمرکز تهران هستم، برگزاری لیگ به شیوه سابق، منجر به تعطیلی دوباره می شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزیده: موافق میزبانی متمرکز تهران هستم، برگزاری لیگ به شیوه سابق، منجر به تعطیلی دوباره می شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید