سرقت از منزل همسر سابق

به گزارش عکس پارسی، مردی که با همکاری همدستش از منزل همسر سابقش به زور اموالی به ارزش یک میلیارد ریال سرقت نموده بود، دستگیر شد.

سرقت از منزل همسر سابق

به گزارش شرق، یکم مرداد پرونده ای با موضوع سرقت به عنف برای رسیدگی تخصصی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی نهاده شد.

زن شاکی شرح داد: ساعت هفت بعدازظهر روز آدینه شانزدهم خرداد ماه در خیابان نظام آباد در منزل شخصی ام در حال استراحت بودم که خانمی میانسال زنگ آیفون را زد و خود را از خیرین و شرکت های نیکوکاری معرفی کرد و با توجه به اینکه من فرزند معلول دارم و زیر نظر کمیته امداد است، در را گشودم.

شاکی ادامه داد: زن میانسال به جلوی در واحد آمد و زمانی که در واحد را روی او باز کردم ناگهان این زن دهانم را گرفت و به همراه مردی که همسر سابقم بود به زور داخل منزلم آمدند. آن ها پس از بستن دست و پاهایم تلفن همراه، وجه نقد، طلا و مقداری لوازم منزلم به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال را سرقت و مرا در همان شرایط رها کردند و از محل گریختند. با سر و صدای من همسایگان از موضوع آگاه شدند و به منزلم مراجعه کردند و دست و پای مرا باز کردند.

در رصد های اطلاعاتی مخفیگاه همسر شاکی در غرب تهران شناسایی و انتها دستگیر شد و پس از انتقال به پلیس آگاهی به انجام سرقت با همدستی زنی که پیش تر وی را در پارک نزدیک محل سکونت شاکی دیده بود، اعتراف کرد.

در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی هویت مخفیگاه متهم دوم پرونده در حوالی خیابان کارگر جنوبی شناسایی و او نیز با هماهنگی های قضائی دستگیر و در بازرسی از آن مکان گوشی مال باخته کشف شد. متهم اظهار کرد مابقی اموال در اختیار همسر سابق شاکی بوده و آن ها را فروخته است.

سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه متهمان معترف شدند پول به دست آمده از فروش اموال سرقتی را صرف تهیه مواد مخدر نموده اند، اضافه نمود: هر دو متهم با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شدند.

منبع: فرارو
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1345

به "سرقت از منزل همسر سابق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت از منزل همسر سابق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید