ظهور اسکای واکر؛ عنوان و تیزر قسمت جدید مجموعه جنگ ستارگان منتشر شد

به گزارش عکس پارسی، طبق آنچه روز گذشته در رویداد ویژه جنگ ستارگان اعلام شد نام فیلم جدید مجموعه جنگ ستارگان که پیش از این تحت عنوان قسمت نهم شناخته می شد جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر (Star Wars: The Rise of Skywalker) است. همچنین تیزری از این فیلم سینمایی نیز در این رویداد منتشر شده است.

ظهور اسکای واکر؛ عنوان و تیزر قسمت جدید مجموعه جنگ ستارگان منتشر شد

به گفته جی. جی. آبرامز کارگردان این فیلم سینمایی، وقایع قسمت جدید از نظر زمانی پس از وقایع جنگ ستارگان: آخرین جدای (Star Wars: The Last Jedi) رخ می دهد.

گرچه در خاتمه بازگشت جدای (Return of the Jedi) که از نظر وقایع داستانی ششمین فیلم مجموعه است ظاهرا شاهد مرگ امپراتور پالپاتین هستیم اما به نظر می رسد در جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر باید منتظر بازگشت او باشیم چون در خاتمه تیزر صدای او را می شنویم. همچنین ایان مک دیارمید بازیگر این نقش هم در مراسم رونمایی از تیزر حضور داشت و مورد تشویق حضار قرار گرفت.

در این تریلر تصاویری از کری فیشر نیز به چشم می خورند. بازیگری که سال 2016 از دنیا رفت و نقش شاهزاده لیا را در این مجموعه ایفا کرده بود. فیشر را در صحنه ای می بینیم که ری (دیزی ریدلی) را در آغوش گرفته و هم زمان صدای لوک اسکای واکر به گوش مان می رسد.

ظاهرا تصاویری که از فیشر می بینیم از مجموعه تصاویر استفاده و دیده نشده فیلم سینمایی جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد (Star Wars: The Force Awakens) برداشت شده است. آبرامز در این باره گفته ادامه دادن داستان شاهزاده لیا در این قسمت برای مان مثل یک معجزه عجیب بود. به گفته آبرامز در حالی که فیشر دیگر زنده نیست اما در تصاویر فیلم به شدت زنده به نظر می رسد و انگار هنوز با او همکاری می کنیم.

جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر قسمت سوم از سه گانه ای است که با نیرو برمی خیزد آغاز شد و با آخرین جدای ادامه یافت. همچنین این فیلم قسمت نهایی حماسه اسکای واکر به حساب می آید.

جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر 29 آذر سال 1398 و در روزهای خاتمهی سال میلادی 2019 اکران خواهد شد. در ادامه می توانید تیزری که از این فیلم سینمایی منتشر شده را ببینید:

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 15 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 176

به "ظهور اسکای واکر؛ عنوان و تیزر قسمت جدید مجموعه جنگ ستارگان منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظهور اسکای واکر؛ عنوان و تیزر قسمت جدید مجموعه جنگ ستارگان منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید