فاصله دریافت مسئولان از مردم خیانت به نظام است

به گزارش عکس پارسی، سید علی آقازاده عصر یکشنبه در آیین افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهری مهاجران شازند، گفت: طی چهل سال از عمر انقلاب اسلامی دشمن نتوانسته با تمام تهدیدات و ترفندهایی که برای ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی به کار بسته موفق گردد، چرا که مردم همیشه در سخت ترین شرایط از ارزش های نظام جمهوری اسلامی صیانت نموده اند.

فاصله دریافت مسئولان از مردم خیانت به نظام است

وی با اشاره به اینکه دشمن نتوانست انقلاب را از مسیر خود منحرف کند، بیان داشت: مردم با تمام مشکلاتی که در مسیر زندگی شان قرار گرفته است، بعد از شکل گیری انقلاب همراه نظام بوده و هستند، بنابراین مسئولان همراه با مردم باشند و وظیفه همه مسئولان است که با مردم تعامل مطلوب برقرار نمایند.

آقازاده خاطرنشان ساخت: مردم ایران اسلامی همواره نشان دادند که با انقلاب، نظام و مسئولان همراه هستند و هم اکنون ما مسئولان باید نشان دهیم که خدمت گزار مردم هستیم.

استاندار مرکزی یادآور شد: متاسفانه برخی از مسئولان از مردم دوری می نمایند؛ این روند و روش موجب گردیده تا خیال خامی در ذهن و فکر دشمنان شکل بگیرد، اما انقلاب با پشتوانه حمایت مردم راه خود را با اسلام ادامه می دهد و مسئولان نیز باید حتی الامکان مردمی رفتار نمایند.

لازم به ذکر است مرکز خدمات جامع سلامت شهری مهاجران در زمینی به وسعت هشت هزار متر مربع با زیر بنای 505 مربع و با صرف هزینه ای بالغ بر هفت میلیارد تومان احداث گردیده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 مهر 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 20

به "فاصله دریافت مسئولان از مردم خیانت به نظام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاصله دریافت مسئولان از مردم خیانت به نظام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید