فردا هوای تهران سردتر می گردد ، خبری از باران هست؟

به گزارش عکس پارسی، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، شرایط جوی این استان قسمتی ابری تا نیمه ابری و در برخی ساعات وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک، رگبار پراکنده در نیمه شمالی استان بعلاوه کاهش محسوس دما از فردا (26 مهرماه) دربیشتر نقاط تهران پیش بینی می گردد.

فردا هوای تهران سردتر می گردد ، خبری از باران هست؟

به گزارش خبرنگاران، بر اساس آنالیز و تحلیل داده ها، نقشه ها و الگوهای پیش یابی هواشناسی شرایط جوی استان تهران برای پنج روز آینده آسمان قسمتی ابری گاهی نیمه ابری تا تمام ابری در منطقه ها پرتردد گاهی همراه با غبار محلی رقیق و از بعدازظهر سه شنبه تا چهارشنبه (26 و 27 مهرماه) در برخی ساعات همراه با وزش باد شدید با خیزش موقتی گرد و خاک در منطقه ها مستعد و نفوذ آن از استان های مجاور به ویژه سه شنبه شب و کاهش کیفیت هوا به ویژه در غرب و نیمه جنوبی استان پیش بینی می گردد.

برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه در نیمه شمالی افزایش ابرناکی گاهی رگبار پراکنده باران و در ارتفاعات بالادست رگبار باران با احتمال بارش برف گاهی همراه با مه مورد انتظار است.

از فردا تا روز چهارشنبه شاهد کاهش محسوس دما در بیشتر منطقه ها استان به ویژه ارتفاعات و منطقه ها کوهستانی خواهیم بود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 32 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (26 مهرماه) قسمتی ابری و گاهی وزش باد و در بعد از ظهر افزایش باد و گاهی وزش باد شدید با خیزش گرد و خاک با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 27 درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (27 مهرماه) قسمتی ابری و گاهی وزش باد شدید و به تدریج کاهش باد با حداقل دمای 14 و حداکثر دمای 24 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 مهر 1401 بروزرسانی: 26 مهر 1401 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 2100

به "فردا هوای تهران سردتر می گردد ، خبری از باران هست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا هوای تهران سردتر می گردد ، خبری از باران هست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید