فروش فوق العاده ایران خودرو با سود 200 میلیونی

به گزارش عکس پارسی، فروش فوق العاده ایران خودرو فردا یکشنبه 25 دی به خاتمه می رسد. خریداران فروش فوری ایران خودرو چقدر سود کردند؟

فروش فوق العاده ایران خودرو با سود 200 میلیونی

به گزارش تجارت نیوز، مرحله چهل و دوم فروش فوق العاده ایران خودرو از روز یکشنبه هفته گذشته به مدت 7 روز شروع شده و تا خاتمه فردا یکشنبه 25 دی ادامه دارد. در طرحی که از روز پنجشنبه به اجرا درآمده، 4 محصول پارس سال سفارشی و سفارشی ELX، سورن پلاس دوگانه سوز و رانا پلاس را به وسیله قرعه کشی عرضه خواهد شد.

قیمت شانس چند؟

ماجرا این است که قیمت بازار و کارخانه 4 محصولی که در طرح فروش فوق العاده دی ماه 1401 ایران خودرو عرضه می گردد حداقل 200 میلیون تومان با آزاد فرق دارد. با توجه به مهلت سه ماهه تحویل این 3 خودرو، می توان گفت برندگان این دوره هم مانند دوره های گذشته ماهانه بین 70 تا 90 میلیون تومان سود می نمایند.

این خودروها در تاریخ سه شنبه مورخ 27 دی ماه 1401 قرعه کشی شده و اسامی برندگان نیز منتشر خواهد شد.

شرایط فروش فوق العاده و ثبت نام ایران خودرو

طرح تازه فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو از هفته گذشته شروع شد که البته با توجه با اختلال سایت فروش، عملا دیروز ثبت نامی صورت نگرفت. بر این اساس متقاضیان واجد شرایط تا خاتمه روز 25 دی 1401 مهلت دارند تا در این طرح شرکت نمایند.

این طرح ویژه متقاضیان عادی، خودروهای فرسوده و مادران و با مهلت تحویل 90 روزه است. سورن پلاس، پارس ELX، پارس سال سفارشی و رانا پلاس چهار محصولی هستند که در طرح تازه فروش فوق العاده عرضه می شوند. برای دریافت قیمت خودرو های عرضه شده و جزئیات بیشتر جدول زیر را مطالعه کنید.

اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی و شماره تلفن همراه به نام فرد ازجمله شرایط این طرح محسوب می گردد. نداشتن الزام برای ارائه گواهی نامه ازجمله امتیازاتی است که برای مادران دارای بیشتر از یک فرزند در نظر گرفته شده است.

اختلال در سایت ایران خودرو با گذشت 4 روز از شروع زمان ثبت نام بالاخره رفع شد و امروز چهارشنبه بسیاری از متقاضیان پیروز به ثبت درخواست خرید خود شده اند.

طرح تازه فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو به وسیله قرعه کشی ویژه متقاضیان عادی، متقاضیان جوان سازی جمعیت (مادران) و متقاضیان خودروهای فرسوده، براساس اعلام قبلی این شرکت از روز یکشنبه 18 دی ماه از ساعت 10 صبح شروع شد.

اما سایت ایران خودرو از دقایق اول ثبت نام دچار اختلال شد و متقاضیان نتوانستند اقدام به ثبت تقاضای خرید نمایند.

پیرو این موضوع و ادامه اختلال در سایت ایران خودرو، این شرکت مهلت ثبت نام خودرو را یک بار تا 21 دی و بار دیگر با ادامه اختلال ها تا یکشنبه 25 دی تمدید کرد و از متقاضیان خرید خودرو خواست برای ثبت نام عجله ننمایند.

این در حالی است که تا سه شنبه 20 دی 1401 یعنی با گذشته سه روز از شروع ثبت نام هنوز این سایت دچار اختلال بود و امکان ثبت نام برای تعداد زیادی از متقاضیان فراهم نشده بود.

در روزهای گذشته امکان ورود به سایت اصلا وجود نداشت و کاربر با پیغام سرور وب سایت به طور موقت از دسترس خارج شده است روبرو می شد اما اکنون سایت ایران خودرو باز می گردد و امکان ادامه فرآیند ثبت نام وجود دارد.

در این دوره از ثبت نام و قرعه کشی چهار محصول سورن پلاس دوگانه سوز، رانا پلاس، پارس سال سفارش (ELX)، با موتورXU7P و پارس سال با موتور XU7P عرضه می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 26 دی 1401 بروزرسانی: 26 دی 1401 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 2140

به "فروش فوق العاده ایران خودرو با سود 200 میلیونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش فوق العاده ایران خودرو با سود 200 میلیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید