گربه خانگی ای که در شکم مار پیدا شد!

به گزارش عکس پارسی، خبرنگاران : دختر تایلندی که به دنبال گربه مفقود شده اش بود، پایان آن را در شکم یک مار غول پیکر پیدا کرد.

گربه خانگی ای که در شکم مار پیدا شد!

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، دختر تایلندی ای که چند روزی از مفقودشدن گربه خانگی اش می گذشت هرگز تصور نمی کرد آن را در داخل شکم یک مار غول پیکر پیدا کند. کانچی نارد هنگامی که در بیرون از خانه به دنبال گربه اش می گشت با یک مار 3.5 متری در حالی که شکمش متورم بود برخورد کرد. مادر این دختر روز شنبه تصاویری از گربه محبوب دخترش و این مار را در صفحه فیسبوکش منتشر کرد.

او در توضیح این تصاویر نوشت: ساعت 3 بعدازظهر روز شنبه وقتی گربه دخترم مفقود شد او جستجو برای یافتن آن را آغاز کرد. اما وقتی نتوانست هوجون را در خانه بیابد برای یافتن آن جستجو در بیرون از خانه را آغاز کرد. دخترم در حیاط پشت خانه این مار 3.5 متری را که شکمش متورم بود پیدا کرد. دخترم کاملا شوکه شده بود. بسیار غمگین بود.

این پست پس از انتشار بیش از 55 هزار بار بازنشر شد و هزاران کامنت دریافت کرد. بنا به گفته خانم نارد این مار بعدا توسط مارگیران محلی شکار و به یک مرکز نگهداری از حیوانات منتقل شد.

وقوع این حادثه در حالی خبرساز می گردد که سال گذشته نیز حمله یک مار پیتون به یک کودک استرالیایی خبرساز شده بود. پدر کودک با شنیدن فریاد پسرش بلافاصله به یاری او شتافت و توانست مار پیتون غول پیکر را از پای درآورد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1548

به "گربه خانگی ای که در شکم مار پیدا شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گربه خانگی ای که در شکم مار پیدا شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید