11 خودرو با 4 ستاره کیفی مهر ماه سال جاری فراوری شد

به گزارش عکس پارسی، تهران (پانا) - بر اساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی صورت گرفته در مهرماه سال جاری 11 خودرو پیروز به کسب چهار ستاره کیفی شدند.

11 خودرو با 4 ستاره کیفی مهر ماه سال جاری فراوری شد

به گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت، بر اساس گزارش ارزیابی و ارزشیابی خودروهای ساخت داخل که توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شده، در مهرماه سال جاری در گروه خودروهای سبک و در بخش وانت و فهرست قیمتی یک، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی شرکت ایران خودرو دیزل با دریافت سه ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای فراوریی ساخت داخل را در این فهرست به خود اختصاص داد.

در فهرست قیمتی دو گروه خودروهای سبک و در بخش وانت نیز، وانت های کارا 2000 تک کابین تیپ 3 و وانت کارا 2000 دو کابین تیپ 3 از فراوریات شرکت بهمن موتور، خودرو سایپا 151 شرکت بن رو و همچنین وانت نیسان ریچ زامیاد پیروز به کسب سه ستاره کیفی شدند.

در همین گروه، وانت آریسان شرکت ایران خودرو دیزل با کسب دو ستاره کیفی در رده بعدی جای گرفته است.

در گروه سبک بخش سواری در فهرست قیمتی یک، خودرو تیگو 7 فراوری شده در شرکت مدیران خودرو سه ستاره کیفی دریافت نموده است.

همچنین در فهرست قیمتی 2، پژو 2008 ایران خودرو/ایکاپ پیروز به کسب پنج ستاره کامل کیفی شد و بالاترین کیفیت را در میان همه خودروهای سبک و سنگین در مهرماه سال جاری به خود اختصاص داد.

هایماS7 اتوماتیک ایران خودرو چهار ستاره کیفی را از آن خود کرد.

JAC-S3 و JAC-S5 کرمان موتور در این فهرست قیمتی سه ستاره ای شدند و SWM G01 سیف خودرو، تیگو 5 و آریزو 5 توربو از شرکت مدیران خودرو نیز سه ستاره کیفی به دست آوردند.

در این گروه و این کلاس قیمتی MVM X33S مدیران خودرو نیز دو ستاره کسب کرد.

همچنین در کلاس قیمتی چهار، خودروهای پژو 207 و دنا پلاس از ایران خودرو هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

در این فهرست قیمتی، رانا، پژو 206SD، پژو 206 و دنا همگی از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو نیز سه ستاره ای شد.

در این فهرست، سمند تبریز ایران خودرو تبریز، پژو پارس خراسان ایران خودرو ، پژو پارس کرمانشاه ایران خودرو، پژو پارس ایران خودرو ، پژو پارس مازندران ایران خودرو و پژو پارس صنایع خودروسازی فردا همگی سه ستاره کیفی را از آن خود کردند.

همچنین پژو پارس ایران خودرو فارس و سورن ایران خودرو تبریز نیز سه ستاره کیفی کسب کردند.

پژو 405 خراسان ایران خودرو نیز در این فهرست قیمتی، دو ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در سطح قیمتی پنج نیز کوییکR پارس خودرو، کوییک و تیبا 2 و تیبا 2 پلاس شرکت سایپا، ساینا و تیبای سایپا سیتروئن نیز پیروز به دریافت سه ستاره کیفی شدند.

کامیونت ایسوزو NMR85 ، با کیفیت ترین خودروی سنگین

در بخش کامیونت، کامیونت ایسوزو NMR85 بهمن دیزل پیروز به کسب پنج ستاره کامل کیفی شد و بالاترین کیفیت را در میان خودروهای سنگین از آن خود کرد.

کامیونت ایسوزو NPR75K و کامیونت شیلر بهمن دیزل چهار ستاره کیفی کسب کردند و کامیونت الوند شرکت سایپا دیزل نیز سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در بخش کامیون نیز کامیون ایسوزو NPR75M بهمن دیزل چهار ستاره کیفی به دست آورد.

کامیون بنز WH ایران خودرو دیزل و کامیون FAW Tiger V8 شرکت سیبا موتور نیز سه ستاره کیفی به دست آوردند.

در بخش کشنده ، خودروی کشنده نیو فوتون 4Auman H شرکت ایران خودرو دیزل توانست چهار ستاره کیفی را به دست آورد و کشنده FAW J6 سیباموتور نیز چهار ستاره ای شد.

در بخش مینی بوس نیز مینی بوس ایسوزو سحر شرکت بهمن دیزل چهارستاره کیفی به دست آورد و شیلر بهمن دیزل نیز در فهرست چهار ستاره ها نهاده شد.

در بخش اتوبوس بین شهری نیز اتوبوس بین شهری درسا از فراوریات عقاب افشان چهار ستاره به دست آورد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1316

به "11 خودرو با 4 ستاره کیفی مهر ماه سال جاری فراوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 خودرو با 4 ستاره کیفی مهر ماه سال جاری فراوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید