از پیشنهاد استقلال خنده ام گرفت، رانندگی در ایران دیوانه وار است!

به گزارش عکس پارسی، به گزارش خبرنگاران، آیاندا پاتوسی هفته گذشته به صورت رسمی از تیم کیپ تاون آفریقای جنوبی به استقلال پیوست ولی به دلیل اینکه فدراسیون فوتبال آفریقا هنوز پاسخ استعلام فدراسیون ایران را برای انجام تعداد بازی های ملی نداده، مجوز این بازیکن صادر نشده است.

از پیشنهاد استقلال خنده ام گرفت، رانندگی در ایران دیوانه وار است!

با این حال این بازیکن در مصاحبه ای درباره پیشنهاد استقلال و زندگی در ایران صحبت های جالبی بر زبان آورده است.

وی گفت: زمانی که مدیر برنامه ام با من تماس گرفت و گفت یک باشگاه ایرانی (استقلال) برایت سراغ دارم، ابتدا خندیدم و گفتم جدی می خواهی مرا به ایران ببری؟ مدیربرنامه ام پاسخ داد که اسم باشگاه (استقلال) را در اینترنت جستجو کن. من همین کار را کردم و دیدم استقلال چه باشگاه بلندپروازی است و چه انرژی ای از هوادارانش می گیرد. با خودم گفتم چه کسی است که نخواهد مقابل 120 هزار تماشاگر بازی کند؟ این خودش یک انگیزه است.

بازیکن استقلال تاکید نمود: بعد از آن به مدیربرنامه ام گفتم این پیشنهاد را قبول کن چون می خواهم بخشی از این باشگاه باشم و میراث خودم را بر جای بگذارم.

پاتوسی همچنین با اشاره به شرایط زندگی در تهران، شگفت زده درباره رانندگی مردم ایران گفت: من اینجا را دوست دارم اما رانندگی دیوانه نماینده است. مردم دیوانه وار رانندگی می نمایند. (با خنده) رانندگی اینجا حتی بدتر از رانندگی در حومه نیانگا است! این یک مقدار خنده دار است که آنها (ایرانی ها) می گویند آمار تصادفات جاده ای اینجا کمتر است اما رانندگی (در ایران) ترسناک است. به هر صورت من روی کاری که برایش به اینجا آمده ام تمرکز نموده ام تا به خوبی از عهده اش بر بیایم.

بازیکن استقلال اضافه کرد: با قرارداد قرضی به استقلال آمده ام. اگر بتوانم عملکرد خوبی در این چند ماه داشته باشم می توانم در استقلال بمانم. امیدوارم که مدتی دور از خانه بازی کنم. من کسی هستم که دوست دارم سفر کنم و با چالش های جدید در کشورهای مختلف روبرو شوم. در خانه، همه چیز برایم مناسب بود. هدفم این است تا در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد خوبی داشته باشم و برای قهرمانی در لیگ ایران کوشش خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 146

به "از پیشنهاد استقلال خنده ام گرفت، رانندگی در ایران دیوانه وار است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از پیشنهاد استقلال خنده ام گرفت، رانندگی در ایران دیوانه وار است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید