تور دبی ارزان: جذب پزشکان ایرانی در امارات با حقوق 350 میلیون

به گزارش عکس پارسی، سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: ماهی 350 میلیون تومان امارات به پزشکان ایرانی پیشنهاد می دهد تا قطب سلامت در منطقه شوند و پزشکان را از ایران تامین می نمایند.

تور دبی ارزان: جذب پزشکان ایرانی در امارات با حقوق 350 میلیون

با تور دبی ارزان در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شیخی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بیان نمود: کرامت انسانی اهمیت دارد و ما نگاه بیرونی و درونی سیستمی داریم و ما پزشکان همان قدر که نگران جامعه پزشکی هستیم نگران مردم هستیم و در خانواده بیمار داریم و خانواده ما هم وقتی در مطب پزشکان می نشینند نگاه دیگری به ویزیت پزشکان دارند و همه پزشکان مانند همه نیستند.

وی ادامه داد: ما هنوز در بعضی تخصص ها مشکل داریم و وزارت بهداشت بعضی تخصص ها را به رسمیت نمی شناسد و این در حالی است که امارات با زندگی لوکس و ماشین لندکروز به من پیشنهاد دادند که یک کلینیک در تخصص خودم راه اندازی کنم و من، چون فرزند شهید هستم در مملکت خودم مانده ام، اما بروید ببینید چند نفر از رتبه های زیر 100 پزشکی هم دوره های من در ایران ماندند.

شیخی گفت: ماهی 350 میلیون تومان امارات به پزشکان ایرانی پیشنهاد می دهد تا قطب سلامت در منطقه شوند و پزشکان را از ایران تامین می نمایند و بدون امتحان زبان بچه های پرستاری و پزشکی ایرانی را جذب می نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1863

به "تور دبی ارزان: جذب پزشکان ایرانی در امارات با حقوق 350 میلیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور دبی ارزان: جذب پزشکان ایرانی در امارات با حقوق 350 میلیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید