حضور کیکاوس سعیدی دراجلاس دبیران کل کمیته های ملی المپیک آسیای میانه

به گزارش عکس پارسی، در دوره های گذشته مسابقات کشورهای آسیای میانه در 12 رشته برگزار می شد اما در این اجلاس پیشنهاد شد تا رشته های واترپلو، کاراته و تیروکمان نیز به این رقابت ها اضافه گردد.

حضور کیکاوس سعیدی دراجلاس دبیران کل کمیته های ملی المپیک آسیای میانه

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با نرخ تور بالی همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی اندونزی را از نزدیک شاهد باشد.

اجلاس دبیران کل کمیته های ملی المپیک آسیای میانه در شهر نورسلطان قزاقستان با حضور کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ کیکاوس سعیدی در این باره اظهارداشت: در این نشست دبیران کل کمیته های ملی المپیک کشورهای جمهوری اسلامی ایران، افغانستان، قرقیزستان، ترکمنستان، ازبکستان و تاجیکستان حضور داشتند اجلاسی یکروزه که با هدف آنالیز نحوه برگزاری بازی های کشورهای منطقه آسیای میانه در سال 2021 برگزار گردید.

وی توضیح داد: در دوره های گذشته مسابقات کشورهای آسیای میانه در 12 رشته برگزار می شد اما در این اجلاس پیشنهاد شد تا رشته های واترپلو، کاراته و تیروکمان نیز به این رقابت ها اضافه گردد.

دبیر کل کمیته ملی المپیک خاطر نشان کرد: به همین منظور مقرر شد کار گروهی متشکل از نمایندگان کمیته های المپیک کشورها به زودی برای آنالیز بیشتر درباره نحوه برگزاری، رشته ها و قوانین مربوطه تشکیل گردد تا پس از آنالیز نهایی موارد لازم در حاشیه بازی های المپیک 2020 در نشستی با حضور روسا و دبیران کل کمیته های ملی المپیک کشورهای عضو تصویب گردد.

دکتر سعیدی در انتها ابراز داشت: در حاشیه اجلاس دبیران کل کمیته های ملی المپیک کشورهای آسیای میانه نشست هایی هم به طور جداگانه با دبیران کل کمیته های المپیک کشورهای قزاقستان و ترکمنستان و همچنین با نایب رئیس کمیته ملی المپیک قزاقستان هم ملاقاتی داشتیم که بسیار مفید و سازنده بود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 679

به "حضور کیکاوس سعیدی دراجلاس دبیران کل کمیته های ملی المپیک آسیای میانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور کیکاوس سعیدی دراجلاس دبیران کل کمیته های ملی المپیک آسیای میانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید