حمله پیشکسوت استقلال به سیدجلال حسینی

به گزارش عکس پارسی، جواد قراب پیشکسوت استقلال معتقد است رفتار کاپیتان پرسپولیس روی سایر بازیکنان این تیم هم اثر منفی می گذارد.

حمله پیشکسوت استقلال به سیدجلال حسینی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، جواد قراب پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد رفتار سیدجلال حسینی در خاتمه بازی برابر سپاهان گفت: جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس یکی از بهترین فوتبالیست های کشور است، اما ایشان در برخورد با دیگر تیم ها طوری هستند که انگار با دشمنان کشور مبارزه می نمایند. نه نوع نگاه کردن او نسبت به دیگر بازیکنان درست است و نه نوع رفتار او نسبت به داوران و بازیکنان مقابل. آقای حسینی! شما عاشق پرسپولیس هستی و ایرادی ندارد اما بدان که بازیکنان دیگر تیم ها شاید عاشق تیم شان باشند و خیلی از آنها هم بازیکنان کوچکی نیستند.

قراب تاکید نمود: بازیکنی در سطح حسینی باید رفتار درون زمینش را هم در سطح فوتبالش ارتقا دهد و برای بازیکنان جوان تیمش الگو باشد. وقتی حسینی با این تجربه چنین عمل می نماید، بازیکنی مثل مغانلو که هنوز یک ماه از حضورش در پرسپولیس نمی گذرد به خودش اجازه می دهد به اسم تعصب، هر طور می خواهد با تیم مقابل برخورد کند. به شهریار مغانلو که تازه در اول راه است توصیه می کنم پرسپولیس کلی چیزهای خوب دارد و آن چیزهای خوب را یاد بگیرد.

قراب در بخش دیگری از صحبت هایش درباره حواشی ملاقات پرسپولیس و سپاهان گفت: باید از مقامات بالا در فدراسیون سوال گردد چرا در صدور رأی خاطیان اصفهان این همه تأخیر و اغماض؟ هرگونه سهل انگاری در این زمینه اجحاف به تیم های دیگر است. احتمال اینکه دو، سه بازیکن پرسپولیس در صورت صدور آرای عادلانه و بدون در نظر دریافت نام تیم و بازیکن، محروم شوند زیاد است.

قراب اضافه نمود: فدراسیون نباید به این نگاه کند که بازی بعدی دربی است یا بازی با تیم دیگری. باید کار خودش را انجام دهد. هرگونه ملاحظه کاری در تاریخ رسیدگی به این پرونده اجحاف در حق استقلال است.

این پیشکسوت استقلال ادامه داد: همانطور که گفتم پرسپولیس پر مهره ترین تیم ایران است و نیازی ندارد که فدراسیون هم هوای آن را داشته باشد. حتی اگر اینطور هم نبود باز هم فدراسیون نباید هوای این تیم را بیشتر داشته باشد. نه پرسپولیس و نه هیچ تیم دیگری. فدراسیون باید با همه تیم ها با یک قانون و با یک شکل برخورد کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1600

به "حمله پیشکسوت استقلال به سیدجلال حسینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله پیشکسوت استقلال به سیدجلال حسینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید