خبرنگاران مردم 90 درصد از عملکرد پلیس راه ایلام رضایت دارند

به گزارش عکس پارسی، ایلام - خبرنگاران - رییس پلیس راه استان ایلام گفت: اعمال محدودیت های ترافیکی برون شهری در استان رضایت مندی 90 درصدی مردم را در پی داشته است.

خبرنگاران مردم 90 درصد از عملکرد پلیس راه ایلام رضایت دارند

سرهنگ رضا همتی زاده روز آدینه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران گفت: از زمان آغاز محدودیت های تردد بین شهری در استان ایلام شاهد کاهش 70 درصدی عبور و مرور خودروها در جاده ها هستیم.

وی افزود: تا به امروز سه هزار خودرو که قصد ورود غیرضروری به مناطق قرمز و نارنجی داشته اند، عودت و از ورود آنها به این نقاط جلوگیری شده است.

رییس پلیس راه ایلام تاکید نمود: با رایزنی های اجرا شده با پلیس راهور کشور تعدادی از نیروهای پلیس راه استان به دوربین های البسه مجهز شده اند که این دوربین ها تردد خودروها و رفتار رانندگان و سرنشینان را بهتر کنترل و مدیریت می نمایند.

همتی زاده یادآور شد: ایستگاه های ایست و بازرسی پلیس راه در هفت گلوگاه اصلی ورودی و خروجی استان ایلام مستقر هستند و در کنار کنترل تردد خودروها، به آنها و نیز سرنشینان موتورسیکلت ها آموزش های مرتبط با رعایت مقرارت رانندگی و پروتکل های بهداشتی را ارائه می دهند.

وی افزود: تا به امروز یک هزار پیامک مبنی بر تردد غیرمجاز خودروها به صاحبان آنها ارسال و 2 هزار و 500 برگه تردد برای متقاضیان واجد شرایط صادر شده است و 200 راکب موتورسیکلت نیز آموزش های لازم مرتبط با رعایت پروتکل های بهداشتی و قوانین رانندگی را فرا گرفته اند.

رییس پلیس راه ایلام گفت: آذرماه سال جاری و همزمان با آغاز محدودیت های گرافیکی برون شهری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته مجموع ترددهای آمد و شد 57 درصد کاهش داشته که در این میان ورود به استان 41 درصد، خروج از استان 36 درصد و ورود به مرکز استان 28 درصد کاهش یافته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1295

به "خبرنگاران مردم 90 درصد از عملکرد پلیس راه ایلام رضایت دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مردم 90 درصد از عملکرد پلیس راه ایلام رضایت دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید