خطرناک ترین مکان در تاریخ دنیا کشف شد!

به گزارش عکس پارسی، مطالعه ای وسیع در خصوص خطرناک ترین مکان در تاریخ دنیا، نتایجی را به دست آورده است. زمین کهن میزبان بسیاری از موجودات ترسناک بوده است. اما در خصوص زمین در حال حاضر چه؟ کارشناسان دانشگاه Detroit Mercy، دانشگاه Portsmouth و دیگر گروه های تحقیقاتی در آنالیز های خود، در شمال آفریقا فسیل هایی را از Kem Kem، منطقه ای در صحرای آفریقا در شرق مراکش پیدا کردند . هدف آن ها کشف و فاش کردن یک واقعیت واقعاً خطرناک بود. فسیل ها قطعاً متعلق به بیش از 100 میلیون سال پیش می باشد.

خطرناک ترین مکان در تاریخ دنیا کشف شد!

این تیم بر اساس تحقیقات موجود، به دنبال نمونه هایی از موزه های سراسر جهان بودند و همچنین توجهشان به بازدید از مکان های مختلف معطوف شده بود. درنهایت، به یک تصویر از خطرناک ترین منطقه جهان نقاشی شده که به دورانی از آفریقا برمی گردد، رسیدند . همان طور که دکتر نزار ابراهیم از دیترویت می گوید، منطقه Kem Kem در محلی واقع شده است که رسیدن به آنجا چندان طول نمی کشد.

موقعیت جغرافیایی منطقه Kem Kem

همچنین به وجود یک رودخانه گسترده در این منطقه اشاره شده که شکارچیان موجود در آن به روش های متنوع تری نسبت به انسان های عادی تغذیه می کردند. خزندگان و ماهی های وحشی نیز در این منطقه وجود داشتند.

به نظر می رسد که این منطقه واقعاً به زندگی و شرایط موجود در پارک ژوراسیک شباهت داد. این ناحیه منحصربه فرد اما مرگبار بوده است! بقایای سه نوع موجود که از عظیم ترین شکارچیان جهان هستند در اطراف Kem Kem پیدا شدند.

فیلم هیولا زندگی واقعی این منطقه را به تصویر می کشد که در آن شاهد کارکارودونتوزاروس که دایناسوری با دندان های تیز و طول 8 متر و بسیار وحشتناک است، هستیم. حداکثر سرعت این حیوان 20 مایل در ساعت است. اگر طعمه بی احتیاطی کند با یک دلتادروموس نیز رودررو می گردد که - سرعت آن بسیار بیشتر است و وزن آن تقریباً بیش از یک تن (یا 1050 کیلوگرم) است. اگر کسی با این حیوانات روبرو گردد در معرض خطر عظیمی قرار می گیرید، هرگز فکر نکنید که می توانید از شر چنگال های این حیوانات شرور خلاص شوید!

Pterosaurs (خزندگان پرنده مانند) - که جدا از دایناسورها طبقه بندی می شوند - توسط علم IFL به عنوان تمساح های پرنده غول پیکر توصیف می شوند. این موجودات اگر یک وعده غذای زنده می خواستند به راحتی با شیرجه زدن به رودخانه غذایشان را شکار می کردند.

ثابت شده که مطالعه ی خطرناک ترین مکان در تاریخ جهان، به دیرینه شناسان و دیگر محققان یاری می نماید چشم انداز آفریقا را به وسیله یک دیدگاه جدید نگریسته و به کشف آن بپردازند. این نکته، اهمیت یافته های این تیم تحقیقاتی را نشان می دهد و به همین خاطر، این تیم تغییر نام پیدا کرد . افتخار کشف آن مکان که اولین بار با عنوان Kem Kem نامیده شد ، اکنون به تیم Kem Kem تعلق دارد.

اخیراً، با توجه به کشف این منطقه، بیشتر از دایناسورها، باید از انسان ها ترسید . Alert در مجله علمی می نویسد: وجود این سایت که از مدت ها قبل شناخته شده است، نه تنها برای دیرینه شناسان، بلکه برای غارتگران تجاری فسیل خبر خوبی محسوب می گردد! این واقعیت غم انگیز بدان معنی است که بقایای غارت شده بسیاری از این دایناسورها، خزندگان و سایر موجودات باستانی اکنون در مجموعه های خصوصی در سراسر جهان پراکنده شده اند.

مطالعه اولین و خطرناک ترین مکان در تاریخ در سال 1936 صورت گرفته. تقریباً یک قرن طول کشید، اما این آخرین اخبار بسیار امیدوارکننده است. زیرا این مطالعه نه تنها محققان را هیجان زده می نماید، بلکه به آن ها بینشی می دهد که بدانند موجودات مختلف چگونه در طول حیات وحش زندگی می کردند و همچنین تاریخ باستانی را به بهترین شکل به تصویر می کشد.

منبع: گردشبان
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1012

به "خطرناک ترین مکان در تاریخ دنیا کشف شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطرناک ترین مکان در تاریخ دنیا کشف شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید