دروس رشته های علوم پزشکی مجازی سازی می شود ، ارائه رایگان به دانشجویان

به گزارش عکس پارسی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی از برنامه این دانشگاه برای مجازی سازی دروس رشته های گروه علوم پزشکی و ارائه رایگان آن بر روی سامانه کشوری برای دانشجویان خبر داد.

دروس رشته های علوم پزشکی مجازی سازی می شود ، ارائه رایگان به دانشجویان

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، سید ناصر استاد رییس دانشگاه علوم پزشکی مجازی گفت: تمام دروس نظری رشته دکتری حرفه ای دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مجازی به صورت محتوای الکترونیکی تهیه شد.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی مجازی به دنبال تصمیمات گرفته شده در شورای عالی آموزش مجازی و در راستای تحقق عدالت آموزشی برای کلیه دانشجویان گروه علوم پزشکی کشور اقدام به مجازی سازی دروس این رشته ها با همکاری دبیرخانه های مربوطه کرده است.

دبیر شورای عالی آموزش مجازی، برنامه دانشگاه علوم پزشکی مجازی برای مجازی سازی دروس رشته های گروه علوم پزشکی و ارائه رایگان آن بر روس سامانه موکس کشوری آرمان برای دانشجویان سراسر کشور را تشریح کرد و افزود: بر همین اساس یکی از اقدامات این دانشگاه همکاری با دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی بوده است.

وی گفت: در این همکاری تمامی دروس رشته دندانپزشکی عمومی توسط بیش از 250 متخصص از دانشگاه های سراسر کشور و انجمن های علمی مربوطه، در استودیو های صدا برداری دانشگاه علوم پزشکی مجازی ضبط شده و در واحد تولید محتوای الکترونیکی معاونت زیرساخت این دانشگاه به محتوای الکترونیکی استاندارد تبدیل شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی افزود: تولید محتوای الکترونیکی از هر ساعت صدای ضبط شده، مستلزم 4 تا 5 ساعت کار تخصصی در واحد تولید محتواست.

وی بیان کرد: بیش از 80 درصد از تولید این محتوا ها که در زمینه های پریودونتیکس، ارتودنسی، پاتولوژی، بیماری های دهان، بیماری های بچه ها، رادیولوژی، اندودونتیکس، جراحی دهان و فک و صورت، دندانپزشکی ترمیمی و پروتز است، پایان یافته و بقیه کار نیز در حال انجام است.

استاد گفت: تمامی مدرسان برنامه توسط دبیرخانه شورای تخصصی دندانپزشکی معرفی شده و برنامه ها زیر نظر این دبیرخانه انتخاب شده اند. این محتوا ها بر روی سامانه موکس کشوری آرمان به صورت رایگان ارائه می شود.

وی ارائه بیش از 750 عنوان از 70 درس از دیگر رشته های گروه علوم پزشکی را از دیگر اقدامات دانشگاه علوم پزشکی مجازی نام برد و افزود: این برنامه ها به مرور در حال بارگذاری بر روی سامانه آرمان است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1287

به "دروس رشته های علوم پزشکی مجازی سازی می شود ، ارائه رایگان به دانشجویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروس رشته های علوم پزشکی مجازی سازی می شود ، ارائه رایگان به دانشجویان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید