رسانه ایتالیایی: چالش جدید سردار ناپولی است

به گزارش عکس پارسی، رسانه ایتالیایی کوریره دلو اسپورت گزارشی از سردار آزمون منتشر نموده و از ناپولی به عنوان چالش جدید مهاجم ایرانی نام برده است.

رسانه ایتالیایی: چالش جدید سردار ناپولی است

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه ورزشی عکس پارسی، سایت کوریره دلو اسپورت ایتالیا در گزارشی صحبت های اخیر سردار آزمون را بازتاب داده است و تلویحا نتیجه گیری نموده است که مهاجم ایرانی قصد حضور در ناپولی ایتالیا را دارد.

این رسانه نوشت: آزمون که به عنوان پادشاه فوتبال ایران شناخته می گردد در حال حاضر در سرزمین تزارها و تیم زنیت بازی می نماید؛ اما علاقه باشگاه ناپولی به جذب این مهاجم همه جا بازتاب داشته است.

وی اخیرا در ایران مصاحبه ای داشته که به دنبال چالش جدیدی است، اما نمی تواند از حضور در تیم خاصی نام ببرد. اگر این شروع راهی برای حضور او در ناپولی نیست، پس چه چیزی می تواند باشد؟

در ادامه این سایت ایتالیایی صحبت های آزمون را منتشر کرد. من 8 سال است که در روسیه بازی می کنم و فکر می کنم که تجربیات خوبی را در این کشور بدست آورده ام. من به دنبال چالشی جدیدی هستم و می خواهم حضور در تیم های دیگر را هم تجربه کنم. البته دو فصل دیگر با زنیت قرارداد دارم و به همین دلیل در حال حاضر نمی توانم صحبت بیشتری داشته باشم. اگر قرارباشد انتقالی صورت بگیرد باید دو باشگاه با یکدیگر تماس داشته باشند.

در ادامه کوریره دلو اسپورت اشاره داشته که آزمون در سال 2012 اولین قدم های خود را در فوتبال روسیه در تیم جوانان روبین کازان برداشت و در تیم اول از سال 2013 تا 2015 حضور داشت، پس از آن راهی روستوف شد و تا سال 2017 در این تیم به میدان رفت و انتها راهی زنیت سن پترزبورگ شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 974

به "رسانه ایتالیایی: چالش جدید سردار ناپولی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسانه ایتالیایی: چالش جدید سردار ناپولی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید