زرینچه: استراماچونی به بازیکنان استقلال کارت زرد نشان داده است، در مسائل فنی دخالت نکرده ام

به گزارش عکس پارسی، جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد، آندره آ استراماچونی پس از درگیری چند بازیکن این تیم به آنها کارت زرد نشان داده است.

زرینچه: استراماچونی به بازیکنان استقلال کارت زرد نشان داده است، در مسائل فنی دخالت نکرده ام

جواد زرینچه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی عکس پارسی، درباره وضعیت استقلال، درگیری بازیکنان این تیم، رفتارهای استراماچونی و ... صحبت هایی را بیان کرد که در زیر می خوانید:

عکس پارسی: چرا استقلال در دو هفته اول نتیجه نگرفت؟

استقلال خواسته یا ناخواسته در دو سه سال اخیر از نظر بازیکن و مربی تغییرات زیادی داشته است. تیم های مطرح جهان در خاتمه هر فصل نهایتاً دو سه بازیکن می گیرند تا نقاط ضعف شان را رفع نمایند و کمترین ریزش را داشته باشند، اما استقلال هر سال بازیکنان زیادی از دست داده است. الان از نظر فنی شرایط استقلال خوب است، اما در دو دیدار دراماتیک در دقایق 95 یا 96 گل خورده ایم که برای ما آزاردهنده بوده است. وقتی این نتایج به دست می آید، همه ناراحت می شویم. بازیکنان کوشش خود را می نمایند و استراماچونی نیز برنامه اش را پیاده نموده است تا آماده دو بازی حساس پیش رو باشند. همه قصد دارند در این دو بازی سربلند باشند تا دل طرفداران شاد گردد.

عکس پارسی: به بازی های پیش رو اشاره کردید، طرفداران استقلال نگران دربی هستند.

این نگرانی برای امروز و دیروز نیست. کسانی که طرفدار استقلال هستند، همواره نگران تیم شان هستند. با دست روی دست گذاشتن نمی توان کاری کرد و بازیکنان باید کوشش خود را بنمایند. غیر از این بازیکنان کسی نمی تواند اتفاق دیگری را رقم بزند. امیدوارم در دیدارهای بعدی شانس با ما باشد تا به آنچه استحقاقش را داریم، برسیم.

عکس پارسی: چرا استراماچونی در نشست های خبری شرکت نمی نماید؟

نظر شخصی ام این است که با توجه به اتفاقاتی که رقم خورد، او در نشست شرکت نکرد تا از حاشیه ها دور شویم. از دیدار بعدی در صورتی که شرایط مهیا باشد، استراماچونی در نشست های خبری حاضر می شود و جوابگوی رسانه ها خواهد بود.

عکس پارسی: در یکی از تمرینات استقلال بین دو سه بازیکن درگیری به وجود آمد و ظاهراً شما به بازیکنان خاطی گفته اید که دعوای شان را به خیابان ببرند.

من تا الان یک کلمه درباره مسائل فنی با استراماچونی حرف نزده ام. مسائل داخل زمین به ایشان مربوط می گردد و بس. درگیری ابتدا داخل زمین بین علی دشتی و میلیچ به وجود آمد و بچه ها آنها را جدا کردند، اما دوباره دخالت هایی شد و درگیری ها به رختکن راه پیدا کرد تا بچه ها درگیر شوند. به دنبال این اتفاقات استراماچونی به بازیکنان کارت زرد نشان داد. بازیکنان باید شرایط را درک نمایند، چراکه استقلال زیر ذره بین است. تمام نگاه ها به بازیکنان است و نباید چه بیرون و چه داخل زمین به نام استقلال خدشه ای وارد گردد. قطعاً این مسئله دیگر تکرار نخواهد شد.

عکس پارسی: بعضی از پیشکسوتان از شما انتقاد نموده و گفته اند که تمرکز زرینچه روی سرپرستی نیست و بیشتر به فکر مربی شدن است. واکنش شما چیست؟

اتفاقا صد درصد تمرکزم روی تیم استقلال و سرپرستی تیم است. به مسئله فنی نیم درصد هم کاری ندارم، چون این مسائل به استراماچونی و دستیارانش ارتباط دارد. مجموعه استقلال از کارمندان باشگاه گرفته تا کادر تدارکات، پزشکی، مربیان و بازیکنان کوشش می نمایند که تیم شرایط خوبی داشته باشد. هیچ حاشیه ای بابت سرپرستی و امکانات تیم وجود ندارد. ما شرایط حادی نداشتیم که به سرپرست تیم ارتباط داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 336

به "زرینچه: استراماچونی به بازیکنان استقلال کارت زرد نشان داده است، در مسائل فنی دخالت نکرده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زرینچه: استراماچونی به بازیکنان استقلال کارت زرد نشان داده است، در مسائل فنی دخالت نکرده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید