زیرساخت های ورزشیجانبازان و معلولان بیشتر شهرهای اردبیل ضعیف است

به گزارش عکس پارسی، محمدرضا برادران پیش از ظهر پنجشنبه در مجمع انتخاباتی هیئت ورزش های جانبازان و معلولان استان اردبیل بیان کرد: با وجود تمامی اقدامات مثبتی که در ماه ها و سال های اخیر انجام یافته اما همچنان زیرساخت های ورزشی جانبازان و معلولان استان اردبیل در برخی از شهرستان ها همچنان ضعیف است.

زیرساخت های ورزشیجانبازان و معلولان بیشتر شهرهای اردبیل ضعیف است

وی با تأکید بر تجهیز امکانات ورزشی معلولان در شهرهای مختلف استان، افزود: با فراهم شدن شرایط در تلاش خواهیم بود تا در ماه های آینده با برگزاری نشست و دیدار با استانداری اردبیل درخواست جلب اعتبارات ویژه برای توسعه ورزش جانبازان و معلولان و بهبود زیرساخت های ورزشی ارائه شود.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: توجه به پیاده سازی برنامه های فرهنگی برای جانبازان و معلولان و خانواده های این قشر همواره مورد تأکید است.

برادران با بیان اینکه باید شرایط مناسبی برای ورود معلولان و جانبازانی که به دلیل شرایط خاص جسمانی و روحی خود قادر به ورود به اجتماع یا محیط های ورزشی نیستند فراهم شده و به کشف استعداد و جذب آنان باید به محیط های ورزشی توجه شود؛ یادآور شد: استفاده از تجربیات پیشکسوتان و استفاده از آنان در بدنه هیئت ورزش های جانبازان و معلولان نباید مورد غفلت واقع شود.

وی به فعالیت چشمگیر و مناسب هیئت ورزش های جانبازان و معلولان استان اردبیل در سالیان اخیر نیز اشاره کرد و افزود: همواره این هیئت ورزشی در بین هیئت های برتر استانی قرار گرفته است اما با این وجود انتظار از این مجموعه همواره بالا است.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: طبق آخرین آمار اعلامی در سال 97 تعداد ورزشکاران سازمان یافته جانبازان و معلولان استان 250 نفر بوده و امیدواریم در سال جاری این تعداد با افزایش روبرو شود.

برادران بر لزوم توجه به توسعه ورزش جانبازان در شهرستان ها نیز تأکید کرد و افزود: سرکشی مستمر به هیئت های شهرستانی و نگاه ویژه به ورزش بانوان باید از دیگر اولویت های مهم قلمداد شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 737

به "زیرساخت های ورزشیجانبازان و معلولان بیشتر شهرهای اردبیل ضعیف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیرساخت های ورزشیجانبازان و معلولان بیشتر شهرهای اردبیل ضعیف است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید