ماجرای نوزادی که در داخل تاکسی رها شد

به گزارش عکس پارسی، والدین آلمانی ای که کودک تازه متولد شده خود را در راه برگشت از بیمارستان در تاکسی جا گذاشتند در رسانه ها و فضای مجازی خبرساز شدند.

ماجرای نوزادی که در داخل تاکسی رها شد

به گزارش ، زن و شوهر جوان که کودک دیگری نیز داشتند و نوزاد جدید فرزند دوم آن ها بود پس از متولد شدن نوزاد و مرخص شدن از بیمارستان زمانی که داخل تاکسی نشسته بودند به دلیل بی احتیاطی و بی دقتی نوزادشان را در تاکسی جا گذاشتند.

بر اساس گزارش رسانه های اجتماعی والدین فراموش کار، فرزند دومشان را در یکی از بیمارستان های هامبورگ بدنیا آوردند با اینکه برای برگشت به خانه چهار نفره خود بسیار شگفت زده و هیجان زده بودند، اما بعد از رسیدن به منزل به دلیل هیجان زیاد زمانی که در حال پیاده شدن از تاکسی بودند، کودک یکساله خود را از ماشین پیاده کرده و پس از پرداخت کرایه با راننده خداحافظی کردند.

این زن و شوهر احساس عجیبی داشتند که گویا چیزی را فراموش کرده اند و ناگهان فهمیدند که کوچکترین عضو خانواده خود یعنی همان نوزادی که ساعاتی پیش به دنیا آمده بود را جا گذاشتنه اند و برای جبران این فراموش کاری خیلی دیر شده بود.

این پدر جوان پس از با خبر شدن از جریان، شروع به دویدن به سمت تاکسی و علامت دادن برای متوقف کردن راننده کرد، اما تاکسی از آنجا دور شده بود و والدین هیچ انتخاب دیگری به جز تماس دریافت با پلیس نداشتند.

راننده تاکسی نیز متوجه جا ماندن مسافر در صندلی پشت نشده بود و بدتر از آن این بود که بعد از پیاده کردن مسافرانش یعنی همان خانواده فراموش کار ماشین را در یک پارکینگ زیر زمینی پارک کرده بود و برای صرف ناهار به طبقات بالایی رفت در همین حین پلیس به شدت به دنبال تاکسی مورد نظر در اطراف شهر بود.

راننده پس از بازگشت از صرف ناهار، برای سوار کردن مسافری دیگر به سمت فرودگاه رفت، با وجود کیلومتر ها رانندگی او هرگز متوجه نوزادی که خوابیده بود و هیچ صدایی هم نداشت، نشده بود و تا زمانی که مسافر در صندلی عقب نشست، همچنان از حضور کودک غافل بود که با اطلاع مسافرش تازه متوجه جا ماندن نوزاد مسافر قبلی خود شد.

خوشبختانه راننده تاکسی با تماس به پلیس نوزاد را به ایستگاه پلیس منتقل کرد و با این کار نوزاد را به آغوش خانواده اش برگرداند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 207

به "ماجرای نوزادی که در داخل تاکسی رها شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای نوزادی که در داخل تاکسی رها شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید